Znajdujesz się w: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu ››
15/12

Informacja...

ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

      NA WYNAJEM LOKALU - KUCHNI    

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBLIŃCU

                      (kliknij w strzałkę by pobrać załączniki)

15/12

Projekt "Zdalna Szkoła"

 

                    DZIĘKUJEMY :) 

„ Dla Pani” , „ Dla Pana

13

GRU
2020

13/12

„ Dla Pani” , „ Dla Pana"

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji „ Dla Pani”, „ Dla Pana”.
W ramach akcji przygotowujemy paczkę świąteczną w pudełku po butach dla podopiecznych Centrum Pomocy Bliźniemu „Monar – Markot” w Kokotku.
Do pudełka wkładamy przedmioty dla Pana lub Pani (w Ośrodku przebywa więcej mężczyzn). Mogą to być :herbata, kawa, czekoladki, książki, skarpety, rękawiczki, apaszki, szaliki, kubki (również termiczne), kosmetyki. Prosimy, aby rzeczy były nowe.
Paczkę można skompletować samodzielnie lub dołożyć przedmioty do pudełek przygotowanych w strefie buforowej. Dary składamy w strefie buforowej w dniach 14.12.- 18.12.br. w godz. 7:30-16:00.

Prosimy o podpisanie pudełek "Dla Pani" lub "Dla Pana"

02/12

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY ,,ŚWIADKOWIE HISTORII -SPOTKANIA Z JANEM PAWŁEM II’’ - rozstrzygnięty

Rok 2020 obfituje w ważne rocznice dla narodu polskiego. Jedną z nich jest niewątpliwie 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły – Papieża Polaka. Z tego powodu rok 2020 ogłoszony został rokiem Świętego Jana Pawła II.

Aby włączyć się w obchody rocznicowe, Szkoła Podstawowa nr 3 im Bohaterów Westerplatte w Lublińcu zaprosiła uczniów szkół podstawowych powiatu lublinieckiego do udziału w POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNYM ,,ŚWIADKOWIE HISTORII - SPOTKANIA Z JANEM PAWŁEM II’’. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objęli Starosta Powiatu Lublinieckiego Joachim Smyła oraz Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura.

Konkurs był znakomitą okazją do podjęcia refleksji nad nauczaniem Jana Pawła II. Celem konkursu było pobudzenie zainteresowania postacią Jana Pawła II, zwrócenie uwagi na ponadczasowe i uniwersalne wartości płynące z Jego nauki. (czytaj więcej...)

24/11

Zbiórka dla szpitala powiatowego w Lublińcu


W dniach 23.11. - 27.11.2020 w szkole w ramach wolontariatu odbędzie się zbiórka na dla pacjentów „oddziału covidowego” lublinieckiego szpitala powiatowego. Prośmy o przekazanie artykułów higienicznych np.: mydło, żel do mycia, szampon, chusteczki higieniczne, papier toaletowy, szczoteczki do zębów, pasta do zębów, papier toaletowy, ręczniki papierowe. Potrzebne są jeszcze jednorazowe sztućce, kubeczki oraz woda w małych butelkach z „dziubkiem”. Dary proszę składać w strefie buforowej w wyznaczonym miejscu w godzinach pracy szkoły. Prosimy
o poinformowanie uczniów na spotkaniach z wychowawcą. Dziękujemy za okazane serce.

Szlachetna paczka

21

LIS
2020

21/11

Szlachetna paczka

Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres cudów, dlatego po raz kolejny postanowiliśmy przyłączyć się do akcji „Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2000 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W „Szlachetnej Paczce” prywatni darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta lub okolicy. Serdecznie chcielibyśmy zachęcić Nauczycieli, Rodziców i Uczniów naszej szkoły do pomocy innym.
16/11

Biblioteka zaprasza

Zapraszamy rodziców na stronę Księgarni Taniej Książki. Można sobie przejrzeć i wybrać fajną książkę na prezent czy to mikołajkowy czy bożonarodzeniowy. Zamawiając książki podany kod szkoły G.LUB.LUBLI.S3 należy wpisać w polu „Dodatkowe informacje”.

Więcej informacji o zamówieniach na plakacie.

Link do katalogu:

http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html

A dres naszej strony: http://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/

02/11

AKCJA BOHATERON W NASZEJ SZKOLE

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, chętnie przyłączyli się do ogólnopolskiej kampanii
BOHATERON – WŁĄCZ HISTORIĘ!

W ramach akcji, zainteresowani uczniowie brali udział w projekcie „BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE”. Przez dwa miesiące uczestniczyli w zajęciach poświęconych tematyce Powstania Warszawskiego. Zgłębiali wiedzę na temat przebiegu walk i życia codziennego w okupowanej Warszawie. Poznawali relacje uczestników powstania, próbowali wczuć się w sytuację osób biorących udział w powstaniu (np. harcerzy, sanitariuszek, powstańców).(czytaj więcej...)

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Misja Szkoły
Odczyt z wyświetlacza LCD
przy wejściu do szkoły
(kliknij aby rozwinąć szczegóły)
Posiadamy certyfikaty: