Znajdujesz się w: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu ››
Szlachetna paczka

21

LIS
2020

21/11

Szlachetna paczka

Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres cudów, dlatego po raz kolejny postanowiliśmy przyłączyć się do akcji „Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2000 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W „Szlachetnej Paczce” prywatni darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta lub okolicy. Serdecznie chcielibyśmy zachęcić Nauczycieli, Rodziców i Uczniów naszej szkoły do pomocy innym.
16/11

Biblioteka zaprasza

Zapraszamy rodziców na stronę Księgarni Taniej Książki. Można sobie przejrzeć i wybrać fajną książkę na prezent czy to mikołajkowy czy bożonarodzeniowy. Zamawiając książki podany kod szkoły G.LUB.LUBLI.S3 należy wpisać w polu „Dodatkowe informacje”.

Więcej informacji o zamówieniach na plakacie.

Link do katalogu:

http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html

A dres naszej strony: http://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/

02/11

AKCJA BOHATERON W NASZEJ SZKOLE

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, chętnie przyłączyli się do ogólnopolskiej kampanii
BOHATERON – WŁĄCZ HISTORIĘ!

W ramach akcji, zainteresowani uczniowie brali udział w projekcie „BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE”. Przez dwa miesiące uczestniczyli w zajęciach poświęconych tematyce Powstania Warszawskiego. Zgłębiali wiedzę na temat przebiegu walk i życia codziennego w okupowanej Warszawie. Poznawali relacje uczestników powstania, próbowali wczuć się w sytuację osób biorących udział w powstaniu (np. harcerzy, sanitariuszek, powstańców).(czytaj więcej...)

30/10

UWAGA! Zmiana terminu konkursu

W związku z wprowadzeniem zdalnego nauczania przedłużony został termin dostarczania prac na Powiatowy Konkurs Historyczny "Świadkowie historii - spotkania z Janem Pawłem II". Prezentacje będą przyjmowane do 16 listopada. Prace można dostarczać do Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublińcu (na płycie lub pendrivie) lub przesyłać na e-mail k.koza@sp3.lubliniec.pl

Organizatorzy Monika Furman i Katarzyna Koza

Ślubowanie klas pierwszych - relacja filmowa

21

PAŹ
2020

16/10

Sytuacja epidemiczna

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Dyrektor Szkoły przypomina, że w związku z rozwijającą się sytuacją epidemiczną, strefą żółtą dla całego kraju i nałożonym w dniu 10 października 2020r. obowiązkiem noszenia maseczek/przyłbic w przestrzeni publicznej, w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu uczniowie, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy szkoły są zobowiązani do zasłaniania ust oraz nosa na korytarzach, w szatniach i w przestrzeni wspólnej oraz przestrzegania wewnętrznych procedur bezpieczeństwa.

Dbajmy o siebie i naszych bliskich

Z poważaniem

Anna Janik

14/10

Dzień Edukacji Narodowej

                               

                               

14/10

Konkurs o Janie Pawle II - „ŚWIADKOWIE HISTORII – SPOTKANIA Z JANEM PAWŁEM II”

Regulamin konkursu do pobrania (czytaj więcej...)

30/09

Informacja...

Jadłospis dostępny w zakładce MENU - STOŁÓWKA SZKOLNA

27/09

Informacja...

ESA - Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Nasza szkoła od bieżącego roku szkolnego będzie brała udział w projekcie Edukacyjna Sieć Antysmogowa prowadzonym przez NASK - Państwowy Instytut Badawczy. W ramach projektu w placówce dokonywane są pomiary jakości powietrza, które są widoczne na wyświetlaczu LCD umieszczonym przy wejściu do szkoły. Wyniki pomiarów można sprawdzić klikając w odnośnik MENU - O SZKOLE - "Projekt ESA - jakość powietrza" lub poprzez kliknięcie widgetu umieszczonego po prawej stronie po końcu MENU.

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Misja Szkoły
Odczyt z wyświetlacza LCD
przy wejściu do szkoły
(kliknij aby rozwinąć szczegóły)
Posiadamy certyfikaty: