Uczniowie naszej szkoły w czołówce!!!

W tegorocznym XV Konkursie Plastycznym na Wielkanocną Pisankę organizowanym przez MDK w Lublińcu nasi uczniowie zostali laureatami.

W kategorii klas 4-6 Miejsce I uzyskali  Paulina Haltof i Jakub Nikolczuk z klasy 4b.

W kategorii klas 7-8 Miejsce I zdobył Igor Suchara z klasy 7b

Gratulujemy młodym artystom I życzymy kolejnych sukcesów.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

(więcej zdjęć w galerii...)

Ola Trzęsiok wśród nagrodzonych!

29 marca , w Zespole Szkół im. św. Edyty Stein, nastąpiło rozstrzygnięcie VII POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNO – KRAJOZNAWCZEGO „LUBI MI SIĘ TU BYĆ” – NASZE ULICE I ICH PATRONI. Honorowy patronat nad konkursem, jak co roku, objęli: Poseł na Sejm RP Pan Andrzej Gawron, Starosta Powiatu Lublinieckiego Pan Joachim Smyła oraz Burmistrz Miasta Lublińca Pan Edward Maniura.

W tym roku tematem przewodnim konkursu były SŁAWNE KOBIETY.

Zadaniem uczestników było wykonanie prezentacji multimedialnej na temat wybranej ulicy znajdującej się w powiecie lublinieckim oraz jej patronki.

Wśród osób nagrodzonych znalazła się Aleksandra Trzęsiok - uczennica klasy VIIIC. Ola otrzymała wyróżnienie. Wykonała pracę na temat ulicy Marii Krzyżowskiej w Lublińcu. Serdecznie Oli gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Katarzyna Koza

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY ,,ŚWIADKOWIE HISTORII’’ ROZSTRZYGNIĘTY

Szkoła Podstawowa nr3, chcąc upamiętnić 40. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, zaprosiła w grudniu 2021r uczniów szkół podstawowych powiatu lublinieckiego do udziału w POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNYM ,,ŚWIADKOWIE HISTORII’’. Tematem przewodnim trzeciej edycji konkursu były „Czasy Solidarności i stanu wojennego”. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objęli Poseł na Sejm RP Andrzej Gawron, Starosta Powiatu Lublinieckiego Joachim Smyła oraz Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura.

(czytaj wiecej...)

Misja Szkoły
Odczyt z wyświetlacza LCD
przy wejściu do szkoły