Szlachetna paczka

Szlachetna paczka
Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres cudów, dlatego po raz kolejny postanowiliśmy przyłączyć się do akcji „Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2000 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. W „Szlachetnej Paczce” prywatni darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej ubogich ze swojego miasta lub okolicy. Serdecznie chcielibyśmy zachęcić Nauczycieli, Rodziców i Uczniów naszej szkoły do pomocy innym.
Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie zrobić tę paczkę razem z nami. Drogi darczyńco, jeśli chcesz przekazać pieniądze dla rodziny, wpłać je na konkretny cel-konto Rady Rodziców z dopiskiem „Szlachetna Paczka". Wszystkie artykuły i przedmioty można dostarczyć do szkoły i pozostawić je w strefie buforowej do 09.12.2020 r. W załączeniu przesyłamy zdjęcie wykonane podczas wywiadu u pana Michała. Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać u pań: Agnieszka Famulla a.famulla@sp3.lubliniec.pl
91bf5d-4.jpg 8dd7f7-3.jpg 483515-2.jpg 38543a-1.jpg
Dodano: Sobota 21 listopada 2020 14:39:32