Gratulacje dla Piotra

MAJ

Pod koniec kwietnia informowaliśmy o sukcesie naszego ucznia Piotra Uherka, który został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historyczno – Literackim "Prawda i kłamstwo o Katyniu", którego organizatorem od dwunastu lat jest Pani Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Osiągnięcie Piotra docenił również Pan Poseł Andrzej Gawron, który 4 maja osobiście złożył uczniowi gratulacje i przekazał upominki. Podczas spotkania Pan Poseł stwierdził, że zwycięstwo ucznia ze Szkoły Podstawowej nr 3, w tak ważnym dla naszej historii i dziedzictwa narodowego konkursie, jest powodem do dumy dla Ziemi Lublinieckiej. Podziękował również za zaangażowanie i propagowanie wiedzy o konkursie Pani Katarzynie Kozie nauczycielce historii oraz Pani Annie Janik Dyrektor SP3.

Przypominamy, że praca Piotra zostanie wydana jesienią w pamiątkowej publikacji, której promocja będzie połączona z Zaduszkami Katyńskimi, organizowanymi co roku przez Europoseł Jadwigę Wiśniewską. Już teraz zachęcamy do sięgnięcia po lekturę .

Dodano: Piątek 7 maja 2021 07:46:17