„NIE MA TO JAK W TRÓJCE – WSPOMNIENIA ZE SZKOLNEJ ŁAWY” - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU.

CZE

Chcąc uczcić 60-lecie „Trójki” nasi uczniowie wzięli udział w Szkolnym Konkursie Historyczno - Literackim „NIE MA TO JAK W TRÓJCE – WSPOMNIENIA ZE SZKOLNEJ ŁAWY”. Konkurs ogłoszony został już w ubiegłym roku szkolnym i kontynuowany był w obecnym. Był on wspaniałą okazją do poznania historii szkoły poprzez wspomnienia bliskich osób, które również uczęszczały do naszej szkoły. Przeprowadzając wywiady z dziadkami, rodzicami lub innymi członkami rodziny, dzieci rozwijały więzi międzypokoleniowe, poznawały szkolne anegdoty oraz mogły dowiedzieć się jak kiedyś wyglądało życie szkolne. (czytaj więcej...)

Komisja Konkursowa (w składzie: p. Katarzyna Koza - przewodnicząca oraz p. Bożena Breguła i p. Irena Paciepnik - członkowie) postanowiła przyznać trzy miejsca w dwóch kategoriach.
W kategorii „PRACA LITERACKA” pierwsze miejsce zdobył Rafał Poręba z klasy IVa.
Drugie miejsce otrzymał Szymon Kalamat z klasy VIII B,
a trzecie powędrowało do Wojciecha Tracza (obecnie już absolwenta naszej szkoły).
W kategorii „PREZENTACJA MULTIMEDIALNA” zwycięzcą został Milan Chałat z klasy Va.
Drugie miejsce otrzymała Ada Tofilska z klasy VIIb,
a trzecie – Katarzyna Gordzielik z klasy VIIc.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

4845d4-img_20210622_wa0002.jpg f75767-img_20210622_wa0003.jpg c67b89-img_20210622_wa0005.jpg e41adf-img_20210622_wa0007.jpg
Dodano: Wtorek 22 czerwca 2021 12:07:53