Aktualności

08/10

Nowy numer konta bankowego

Informujemy, że w zakładce Rada Rodziców został uaktualniony nowy numer konta bankowego szkoły.

Klasa VId na rowerowej wycieczce Poznajemy okolice Lublińca

01

PAŹ
2017

01/10

Klasa VId na rowerowej wycieczce "Poznajemy okolice Lublińca"

W dniach 28-29 września klasa VI d wraz z wychowawcą p. Mirosławą Jamroży oraz p. Izabelą Piotrowicz wybrała się na dwudniowy rajd rowerowy. Wyprawę poprowadził lubliniecki przewodnik turystyczny - pan Andrzej Szatan.

29/09

UWAGA! ZMIANA PLANU

OD 2 PAŹDZIERNIKA 2017R. NASTEPUJE ZMIANA PLANU. 

BARDZO PROSIMY O ZAPOZNANIE SIE Z NIM W ZAKŁADCE "PLAN LEKCJI"

Olek Michlik nowym Szefem Szkoły

29

WRZ
2017

29/09

Olek Michlik nowym Szefem Szkoły

To nasz świeżo upieczony nowy Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego! Tak cieszą się koleżanki i koledzy Olka tuż po ogłoszeniu wyników wyborów. 

Europejski Dzień Bez Ofiar Na Drogach

29

WRZ
2017

29/09

Europejski Dzień Bez Ofiar Na Drogach

21.09.2017r. w Szkole Podstawowej nr 3 uczniowie klasy 7a wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej w Lublińcu zaangażowali się w realizację założeń Europejskiego dnia bez ofiar śmiertelnych na drogach. Uczniowie informowali kierowców o akcji oraz dziękowali za bezpieczną jazdę.
Dla uczniów naszej szkoły cele akcji są tym bardziej ważne, bowiem w ostatnich dniach dwoje uczniów niestety brało udział w wypadkach drogowych na przejściu dla pieszych na ulicy Oleskiej.

Pamiętajmy! Bezpieczeństwo na drogach zależy od nas wszystkich. Dziękujemy kierowcom za miłe przyjęcie oraz Policji za zabezpieczenie szkolnej akcji profilaktycznej.

Debata Kandydatów na Szefa Trójki

27

WRZ
2017

27/09

Debata Kandydatów na Szefa Trójki

Dziś w naszej szkole odbyła się debata kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Na hali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie klas 4-7, bo to oni mają pełne prawo wyborcze i już w piątek dokonają wyboru nowego szefa szkoły.
Wielka trema towarzyszyła kandydatom na to stanowisko. Ze swoimi programami wyborczymi zaprezentowali się: ALEKSANDRA TARARA, WIKTORIA SŁOTA, MATEUSZ WIDERA I ALEKSANDER MICHLIK.
Wszyscy wypadli znakomicie i trafnie oraz mądrze odpowiedzieli na każde pytanie, które padło z widowni.

Dziś mieliśmy w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu prawdziwą i wyjątkową lekcję demokracji, którą wszyscy zdali na medal!
Brawo!

Ps. Trzymamy za Was kciuki w najbliższy piątek!

12/09

15 WRZEŚNIA SPOTKAMY SIĘ PO 45-u LATACH !!!

Zgłosiło się 61 osób i plan jest taki:
 
- 17.00 Msza święta w Kościółku świętej Anny,
- odwiedziny w Naszej Szkole,
- spotkanie w HEVEN, Częstochowska 93.
 
Kto jeszcze chce do nas dołączyć, ma czas do 12 września. Może wpłacić 100 zł: osobiście Małgosi Skawran, Biuro Obsługi i Doradztwa Podatkowego VAT, Stalmacha 54 w Lublińcu, albo na konto 50 1050 1155 1000 0022 9511 2300 z dopiskiem "spotkanie po 45 latach"
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

07

WRZ
2017

07/09

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

To już kolejny początek nowego roku szkolnego, jaki obchodzony był w naszej Trójce. Przyszliście uśmiechnięci, wypoczęci i pełni dobrej energii . Tak właśnie powinno być po wakacjach. Tak właśnie mają uczniowie Trójki.
Już od wtorku wraz ze swoimi nauczycielami robicie wszystko, aby być zadowolonymi ze swoich ocen i wiedzy. Będziecie się uczyć i bawić. Bawić i uczyć. To ma sens. Bo szkoła ma sens. A Trójka Wam w tym pomoże.
Życzymy Wam, nasi Drodzy Uczniowie szczęśliwych 10 miesięcy!
Rodzicom zadowolenia i braku kłopotów
Dyrekcji i Nauczycielom sił i uśmiechu!
Powodzenia!

04/09

List Rzecznika Praw Dziecka z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.

04/09

List Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy Szkół,
Nauczyciele,
Rodzice i Uczniowie,

przed nami początek nowego roku szkolnego 2017/2018. Czas wytężonej, ale także satysfakcjonującej pracy. 1 września br. rozpoczynamy wprowadzanie nowych rozwiązań w systemie edukacji, które były oczekiwane zarówno przez rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli, jak i samorządowców.

W związku z tym uprzejmie proszę o zapoznanie się z załączonym listem, w którym informuję o najważniejszych zmianach związanych z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Jednocześnie dziękuję całemu środowisku polskiej oświaty za trud wkładany w niezwykle odpowiedzialny proces uczenia i wychowania. Państwa wiedza i zaangażowanie mają nieoceniony wpływ na rozwój młodego pokolenia. Dzięki codziennym wysiłkom uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę i nowe umiejętności, ale mogą także doskonalić swoje talenty. Rozwijając ich pasje i zainteresowania, wpływają Państwo na osobowość i charakter młodych ludzi, a to najważniejsze w pracy nauczyciela.

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Posiadamy certyfikaty: