Aktualności

26/03

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku z realnym zagrożeniem przeprowadzenia akcji strajkowej pracowników miejskich placówek oświatowych od dnia 8 kwietnia 2019r. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublińcu uprzejmie informuje o możliwości potencjalnego zakłócenia procesu dydaktyczno - wychowawczego oraz przebiegu egzaminu ósmoklasistów.

Jednocześnie oświadcza, że Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 dotychczas nie został poinformowany o planowanym podjęciu akcji strajkowej w w/w szkole. O ewentualnych zmianach Dyrektor będzie informował na bieżąco.

„Archipelag Skarbów”- czyli  młodzieżowa wyprawa po szczęście

25

MAR
2019

25/03

„Archipelag Skarbów”- czyli młodzieżowa wyprawa po szczęście

Uczniowie klasy 8a i 8b uczestniczyli w ubiegłym tygodniu w bardzo ciekawych warsztatach profilaktycznych, które odbywały się w Szkole Katolickiej. Troje psychologów - trenerów z Krakowa, Lublińca i Tychów przez dwa dni wprowadzało młodzież m.in. w tematy: szczęścia, miłości, podejmowania odpowiednich wyborów...(czytaj więcej →)

„MYDŁO wszystko umyje, nawet buzie i szyje, mydło, mydło pachnące, jak kwiatki na łące

22

MAR
2019

22/03

„MYDŁO wszystko umyje, nawet buzie i szyje, mydło, mydło pachnące, jak kwiatki na łące

8 marca odbyły się "mydełkowe" warsztaty. Zapisane dzieci, a było ich naprawdę sporo przeniosły się w pachnącą krainę mydełek. Każdy "Świetliczek" komponował mydełko wg własnego pomysłu. Wybierał kształt, kolor, zapach i dodatki. Podczas zastygania mydełka była prelekcja dotycząca ważności wybierania właściwych kosmetyków, a także scenka teatralna z udziałem uczestników. 
Dziękujemy firmie MYDLINKA z Opola za wspaniałe warsztaty.

Wiosenna rywalizacja sportowa...

21

MAR
2019

21/03

Wiosenna rywalizacja sportowa...

                                                                                               

18/03

Konkurs plastyczny "Niebieski świat autyzmu"

Zapraszamy uczniów wszystkich klas do udziału w konkursie plastycznym

pt.: ”Niebieski świat autyzmu”


Format pracy: A3

Technika dowolna, płaska

Prace należy składać do świetlicy szkolnej w terminie do 29 marca. Konkurs oceniany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VIII.

Dzień Otwarty zatrzymany w kadrze...

14

MAR
2019

14/03

Dzień Otwarty zatrzymany w kadrze...

W tym dniu gościliśmy wspaniałych mieszkańców naszego Lublińca, czyli rodziców i ich dzieci, które od września tego roku staną się uczniami naszej Szkoły Podstawowej nr 3.
Było tłoczno, wesoło, radośnie i kolorowo, jak w ulu pełnym pracowitych i dobrych pszczółek. Tak właśnie jest w naszej Trójce, dlatego baaardzo cieszymy się, że przyszliście do nas‼️ W tym dniu nasi przyszli uczniowie i ich rodzice mogli także zwiedzić całą naszą szkołę, zajrzeć w każdy jej zakamarek i wziąć udział w wielu ciekawych zajęciach i pokazach, jakie przygotowali dla nich nasi nauczyciele i starsi uczniowie. Nie zabrakło smakołyków, paszportów Trójki i mnóstwa balonów. Było naprawdę pięknie. Dziękujemy za Waszą obecność i czekamy na Was Kochani we wrześniu.

Info dla ósmoklasitów, Rodziców i nauczycieli - Wybieram zawód dla siebie - informator

08

MAR
2019

08/03

Info dla ósmoklasitów, Rodziców i nauczycieli - "Wybieram zawód dla siebie - informator"

W menu "Egzamin i rekrutacja - 8 klasa" najnowsze ogłoszenie o wyszukiwarce zawodów "Wybieram zawód dla siebie - informator o szkolnictwie branżowym". Proszę zapoznać się z informacją i odwiedzić podany link.

Dziękujemy!!!

05

MAR
2019

05/03

Dziękujemy!!!

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy przygotowali słodkie wypieki na nasz charytatywny słodki kiermasz dla małej Ani! Dzięki Waszym gorącym sercom udało się zebrać znaczną kwotę, która umożliwi naszej małej bohaterce wyjazd na turnus rehabilitacyjny. To był piękny, słodki dzień w naszej Trójce!

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Posiadamy certyfikaty: