Aktualności

III miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Dzień z życia mojej rodziny”

17

CZE
2017

17/06

III miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Dzień z życia mojej rodziny”

Wiktor Mizera – uczeń klasy IIIc został laureatem  Wojewódzkiego konkursu plastycznego w technice kolaż na temat „Dzień z życia mojej rodziny” w kategorii – szkoły podstawowe. Konkurs był realizowany w ramach Kampanii pod hasłem: Rodzina TAK # e uzależnienia NIE w obszarze rządowego programu ograniczania przestępczości i zachowań aspołecznych „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka.

PODSUMOWANIE  KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2017

17

CZE
2017

17/06

PODSUMOWANIE KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2017

  1. 03. 2017r. odbyła się XXVI edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur”, w którym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Konkurs ten ma charakter jednorazowego testu. Jego celem jest propagowanie kultury matematycznej w jak najszerszych kręgach.
12/06

Informacja dla Rodziców - wplaty za zniszczone podręczniki

Bardzo gorąco prosimy o zapoznanie się z pismem MEN dotyczącym opłat za zniszczone podręczniki.

Dzień Matki w IIb

08

CZE
2017

08/06

Dzień Matki w IIb

„DLA CIEBIE MAMO…” pod takim tytułem 25 maja br. odbyło się okolicznościowe spotkanie, do którego uczniowie przygotowywali się od dłuższego czasu. Zaczęli, bowiem od wykonania prezentów na warsztatach plastyczno – technicznych w Osikowej Dolinie. Później każdy uczeń przygotował krótki występ dla swojej mamy, a pani zebrała w całość i tak wyszedł nam całkiem niezły program przeplatany wspólnymi zabawami i konkursami. Przy słodkim poczęstunku, o który zadbały niektóre dzieci angażując swoich najbliższych – za co serdecznie dziękujemy - upłynęły wspólnie spędzone chwile tak szczególnego dnia, jakim jest w kalendarzu Dzień Matki.

Festyn Trójki 2017

08

CZE
2017

08/06

Festyn Trójki 2017

kolejny już Festyn Rodzinny "Trójka na powitanie lata" przeszedł do historii.
A w tym roku było wyjątkowo pięknie. Wspaniała pogoda, wiele atrakcji i mnóstwo przysmaków przyciągnęły znowu do naszej szkoły wielu gości

SUKCES MILENY I GOSI Z VB!

08

CZE
2017

08/06

SUKCES MILENY I GOSI Z VB!

Wielki sukces uczennic naszej szkoły w XVII Konkursie Regionalnym Poezji, Gwary i Piosenki Śląskiej "Lubi mi się tu... mieszkać".
Milena Duda i Małgorzata Dyla z kl. VB samodzielnie napisały scenariusz scenki w gwarze śląskiej i wspólnie ją zaprezentowały przed Jury Konkursu. Przedstawienie tak się spodobało, że nasze uczennice zdobyły III miejsce!
Gratulujemy Wam wielkiego sukcesu i jesteśmy bardzo dumni!!!

Dzień Wolontariusza

08

CZE
2017

08/06

Dzień Wolontariusza

23 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Wolontariusza. Apel przygotowali uczniowie należący do Szkolnego Klubu Wolontariatu i PCK wraz z opiekunami. W czasie apelu zaprezentowano krótkie przedstawienie na temat pomagania oraz samą ideę wolontariatu jako bezinteresownej pracy na rzecz innych. Apel był także okazją do zaprezentowania i podsumowania działalności Klubu w bieżącym roku szkolnym. Nasi wolontariusze uczestniczyli w wielu zbiórkach i akcjach szkolnych i pozaszkolnych. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do działania w Szkolnym Klubie Wolontariatu i PCK. Zapisy we wrześniu :)

Dzień Matki w klasie Ib

05

CZE
2017

05/06

Dzień Matki w klasie Ib

29 maja dzieci przygotowały wraz z panią Lidią Bugdoł uroczystość na Dzień Matki. Uroczystość rozpoczęły dzieci wprowadzając Mamy na salę. Rozpoczęła się część artystyczna, recytowanie wierszyków i śpiewanie piosenek przez nasze pociechy.

02/06

Zmiana zebrania Rady Rodziców!

Serdecznie zapraszamy na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 19 czerwca o godz. 16 w sali nr 8.

IIc na wycieczce w Teatrze Muzycznym

31

MAJ
2017

31/05

IIc na wycieczce w Teatrze Muzycznym

31 maja uczniowie II c byli na wycieczce w Gliwicach, gdzie obejrzeli w Teatrze Muzycznym spektakl ,, Szmaragdowy Szlak" , a później podziwiali przepiękne egzotyczne rośliny w Palmiarni. Wszyscy wrócili zadowoleni. Uczniowie otrzymali Certyfikat ukończenia Ścieżki Wiedzy o Roślinach Egzotycznych.

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Posiadamy certyfikaty: