Zmiana zebrania Rady Rodziców!

Serdecznie zapraszamy na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 19 czerwca o godz. 16 w sali nr 8.

IIc na wycieczce w Teatrze Muzycznym

IIc na wycieczce w Teatrze Muzycznym

31 maja uczniowie II c byli na wycieczce w Gliwicach, gdzie obejrzeli w Teatrze Muzycznym spektakl ,, Szmaragdowy Szlak" , a później podziwiali przepiękne egzotyczne rośliny w Palmiarni. Wszyscy wrócili zadowoleni. Uczniowie otrzymali Certyfikat ukończenia Ścieżki Wiedzy o Roślinach Egzotycznych.

Klasy IIId i IIIe z wizytą w Straży Pożarnej

Klasy IIId i IIIe z wizytą w Straży Pożarnej

Nasi uczniowie z klas 3D i 3E kilka dni temu odwodzili siedzibę Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu.
Dzieci mogły zwiedzić jesnostkę, wejść do samochodów bojowych i porozmawiać ze strażakami.
Wszyscy są zgodni co do tego, że praca strażaka jest wyjątkowa i bardzo potrzebna nam wszystkim, dlatego tak bardzo jesteśmy im wdzięczni za stałą pomoc i opiekę

SUKCES OLKA DZIWISA W KONKURSIE LITERACKIM!!!

Z wielką radością przekazujemy wiadomość, że Aleksander Dziwis z klasy 5B zdobył III miejsce w Konkursie Literackim!!!

19 maja 2017 zakończyła ocenę prac Komisja Konkursowa XII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego pod hasłem „Twój talent szansą na lepszy świat”. Organizatorem konkursu był Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie.

List Pani Minister Anny Zalewskiej

Zapraszamy do zapoznania się z listem Minister Edukacji Anny Zalewskiej

ZAPROSZENIE NA FESTYN!

ZAPROSZENIE NA FESTYN!

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie

mają zaszczyt zaprosić

na festyn „Trójka na powitanie lata”

dnia 3 czerwca br. od godziny 1000.

W tym roku promujemy
zdrowy tryb życia!

Klasy Ia i IIb na wycieczce w Osikowej Dolinie

Klasy Ia i IIb na wycieczce w "Osikowej Dolinie"

10 maja 2017r.  uczniowie klasy Ia i IIb pod opieką wychowawczyń p. I. Springwald i p. D. Słodczyk oraz p. J. Świtały i p. A. Szczęsnej wybrali się na wycieczkę autobusową do "Osikowej Doliny" w  Koziegłowach. Zostali tam przyjęci bardzo serdecznie.

WIELKI  SUKCES  UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ  NR 3 W LUBLIŃCU

WIELKI SUKCES UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W LUBLIŃCU

11 maja 2017 w Szkole Podstawowej  im. św. Edyty Stein w Lublińcu odbył się
V Powiatowy Turniej Młodych Talentów dla szóstoklasistów. Wzięli w nim udział reprezentanci sześciu szkół powiatu lublinieckiego.

Naszą szkołę reprezentowali:
zespół humanistyczno- językowy: Hanna Dyczkowska z kl. 6c i  Marta Huras z kl. 6a;

zespół matematyczno-przyrodniczy: Bartosz Gutmański z kl. 6a i  Natalia Kubica z kl. 6b.

Wycieczka do wrocławskiego ZOO.

Wycieczka do wrocławskiego ZOO.

18 maja klasy 4a i 4b pojechały na wycieczkę do wrocławskiego ZOO. Pogoda dopisała. Dzieci miały możliwość zobaczyć wiele egzotycznych zwierząt.  Wzięły udział w lekcji edukacyjnej poświęconej różnym gatunkom małp oraz zwiedziły afrykarium i motylarnię. Ogromne wrażenia na naszych uczniach zrobiły zwierzęta mórz i oceanów.  Pozostaną z tej wycieczki na pewno przepiękne i cenne wspomnienia.

Śniadanie w IVa

Śniadanie w IVa

Na wtorkowej lekcji wychowawczej klasa 4a wspólnie przygotowała wiosenne śniadanie.  Na talerzach pojawiły się pyszne kanapki z wędlinką, serem, jajkiem i mnóstwem warzyw. Były bardzo kolorowe i przepyszne. Bardzo szybko zniknęły z talerzy.