Aktualności

Wakacje!!!

22

CZE
2018

22/06

Wakacje!!!

Wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom życzymy wielu słonecznych, pogodnych i upalnych dni. Bezpiecznych wyjazdów, przepięknych podróży, radosnych przeżyć gdziekolwiek będziecie. Do zobaczenia 3 września.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22

CZE
2018

22/06

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dobiegł końca rok szkolny. Jaki był? Pewnie pełen przygód, przeżyć, wspaniałych i miłych chwil, a także tych, o których chciałoby się szybko zapomnieć. Wszystko to składa się jednak na życie szkoły, ucznia, na nasze życie. Tak już po prostu jest. I będzie. Ale póki co, wakacje Ktoś obliczył, że 73 dni wolnego! Aby ciszyć się latem, musieliśmy odebrać świadectwa. Na uroczystej akademii w naszej hali sportowej stawili się nasi uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele. Nie mogło również zabraknąć wyjątkowych gości - Pana Burmistrza Ewdarda Maniury i Pani Wiceburmistrz Anny Jonczyk Drzymały.

Klasa 7 a i 7b na rajdzie rowerowym do Leśnicy - Łowiska

21

CZE
2018

21/06

Klasa 7 a i 7b na rajdzie rowerowym do Leśnicy - Łowiska

W czasie kiedy z utęsknieniem czeka się na ostatni dzwonek, klasy siódme, wraz ze swoimi wychowawczyniami, opiekunami oraz jednym pomocnym rodzicem, wybrały się jak co roku na rajd rowerowy do Leśnicy. Pogoda na wycieczkę była wprost wymarzona. Droga przez las w kierunku Kokotka bez żadnych przeszkód. Na Łowisku każdy odpoczywał wg własnych potrzeb. Można było zabrać wędkę i łowić ryby, poczytać książkę w ciszy i spokoju albo po prostu porozmawiać o nadchodzących wakacjach. Na miejscu można było zjeść smaczne frytki lub kiełbaskę z ogniska.  W doskonałych nastrojach wszyscy wrócili szczęśliwie do Lublińca.

o po prostu porozmawiać o nadchodzących wakacjach. Na miejscu można było zjeść smaczne frytki lub kiełbaskę z ogniska.  W doskonałych nastrojach wszyscy wrócili szczęśliwie do Lublińca.

Apel Wakacyjny Top Model

21

CZE
2018

21/06

Apel "Wakacyjny Top Model"

Na zakończenie roku szkolnego  uczniowie kl 7B podczas apelu „WAKACYJNY TOP MODEL” przypomnieli wszystkim o potrzebie zachowania bezpieczeństwa w czasie wakacji.

19/06

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się na hali sportowej.

Klasy I-III godz. 9:00

Klasy IV-VII godz. 10:00

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień

19

CZE
2018

19/06

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień"

Uczniowie naszej szkoły klas I - VII wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień" organizowanego przez Senacki Zespół Strażaków. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów wiedzy na temat bezpieczeństwa pożarowego.

Korowód przebierańców na Dni Lublińca

19

CZE
2018

19/06

Korowód przebierańców na Dni Lublińca

15 czerwca br. uczniowie kl.Ia, IIa i IIIb wzięli udział w paradzie przebierańców, która zainaugurowała Dni Lublińca. „ Królewna Śnieżka i przyjaciele…” taką drużynę stworzyli uczniowie reprezentujący naszą szkołę. Wystąpili w przepięknych strojach przygotowanych w dużej mierze przez zaangażowanych rodziców w/w klas, za co serdecznie dziękujemy!

Sukces uczniów klas 7a i 7b!

16

CZE
2018

16/06

Sukces uczniów klas 7a i 7b!

W dniu 15.06.2018 uczniowie klas siódmych wzięli udział w konkursie "Szkoły na estradzie", w którym główną nagrodą był puchar Burmistrza miasta Lublińca. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie pt. "Nie bój się marzyć!". Rywalizowaliśmy ze wszystkimi szkołami i trzeba przyznać, poziom był naprawdę wysoki! Tym bardziej jesteśmy dumni że to właśnie nasi uczniowie zdobyli nagrodę główną. Gratulujemy!

Zdjęcia wyk. Czesława Włuka

Klasa 3d i 4a  występuje po niemiecku  w Steblusiu

16

CZE
2018

16/06

Klasa 3d i 4a występuje po niemiecku w Steblusiu

W poniedziałek grupka uczniów z klasy 3d oraz 4a  wybrała się do swoich młodszych kolegów i koleżanek do Przedszkola nr 4  znanego wszystkim pod nazwą  Stebluś. Uczniowie naszej szkoły  chcieli zaprezentować dzieciom z najstarszej grupy przedszkolnej czego nauczyli się w ostatnim roku na lekcjach  języka niemieckiego.

Program Dobry Start

16

CZE
2018

16/06

Program "Dobry Start"

Świadczenie "Dobry Start" przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole, otrzymują świadczenie do ukończenia przez nie 24 roku życia

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Posiadamy certyfikaty: