Lista nauczycieli

Lista nauczycieli pracujących w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu w latach 1960-2010

Listę sporządzono na podstawie dostępnych dokumentów. Prosimy o ewentualne uzupełnienie tej listy. Informacje proszę przesłać na adres: sp3_lubliniec@wp.pl

LP. IMIĘ I NAZWISKO PRZEDMIOT
1 Ludwik ALEKSY religia
2 Sławomir ANTOS historia
3 Teresa BABIJ edukacja wczesnoszkolna, wf
4 Hildegarda BAGIŃSKA edukacja wczesnoszkolna
5 Zygmunt BAGIŃSKI geografia
6 Jerzy BAJER technika
7 Jolanta BANAŚ język niemiecki
8 Dorota BARAN religia
9 Anna BARTOSZ biologia
10 Marta BEDNAREK matematyka
11 Stefania BIELA plastyka, muzyka
12 Grażyna BIENEK-CETNEROWSKA edukacja wczesnoszkolna
13 Lidia BIENIAS-BUGDOŁ edukacja wczesnoszkolna
14 Helena BISSINGER edukacja wczesnoszkolna, wf
15 Katarzyna BISSINGER język angielski
16 Tadeusz BOBECKI język polski
17 Maria BOROWSKA edukacja wczesnoszkolna
18 Bożena BREGUŁA język polski
19 Barbara BREITLING wychowanie fizyczne
20 Barbara BREWKA bibliotekarz
21 Aleksandra BRYLSKA edukacja wczesnoszkolna
22 Krystyna BRYŁKA edukacja wczesnoszkolna
23 Klaudia BRZEZINA muzyka
24 Anna BUDZYŃSKA przyroda
25 Joanna BUDZYŃSKA biologia
26 Romualda BURYAN język polski
27 Irena CHMIEL
28 Henryk CZAJ muzyka
29 Klaudia CZEMPIK-GÓRNIAK edukacja wczesnoszkolna
30 Iwona CZUDAJ matematyka
31 Aleksandra DALECKA-SZOPKA przyroda
32 Augustyn DEMARCZYK matematyka
33 Teresa DEMARCZYK matematyka
34 Hubert DOLEŻYCH technika
35 Jadwiga DOLEŻYCH edukacja wczesnoszkolna
36 Irena DRAGON język rosyjski
37 Bożena DROŹDZIOK język polski
38 Jadwiga FRANCZYK
39 Brygida FRANEK-ZMARLAK plastyka, technika
40 Iwona FRANKIEWICZ plastyka
41 Monika FURMAN religia
42 Norbert FURMAN fizyka
43 Katarzyna GAJDA historia
44 Mirosława GAJDA bibliotekarz
45 Ludomiła GAŁECZKO-WITEK historia
46 Edyta GAŁUSZKIEWICZ matematyka
47 Danuta GAMBUŚ przyroda
48 Maria GASCHÓWNA-PLUTA technika, plastyka
49 Krzysztof GEMBAŁA muzyka
50 Anna GIEMZA język angielski
51 Olga GIERASYMIW język angielski
52 Bożena GOLASZ-KOZA historia, wos
53 Aleksandra GOLASZ-PAWEŁCZYK wychowawca świetlicy
54 Ewa GONIWIECHA-KOZUCH edukacja wczesnoszkolna
55 Dorota GRABOLUS matematyka
56 Henryk GRUCA wychowanie fizyczne
57 Elżbieta GRZEŚKOWIAK język polski
58 Sylwester GRZEŚKOWIAK muzyka
59 Monika GUDANOWICZ język niemiecki
60 Jan HABERLA wychowanie fizyczne
61 Wioleta HABERLA edukacja wczesnoszkolna
62 Jadwiga HAŁUPKA-DEMARCZYK biologia
63 Felicja HONISZ język rosyjski
64 Wiesława HORST język polski
65 Urszula IMIOLCZYK geografia
66 Bronisława IMIOŁCZYK
67 Małgorzata JAGIELLICZ bibliotekarz
68 Mirosława JAMROŻY język angielski
69 Anna JANIK język polski
70 Teresa JANIK geografia
71 Katarzyna JAROLEWSKA-MAŁEK język angielski
72 Janina JELONEK muzyka
73 Jolanta JURCZAK bibliotekarz
74 Stefania JUREWICZ matematyka
75 Grażyna KACZOROWSKA informatyka
76 Janina KACZOROWSKA edukacja wczesnoszkolna, technika
77 Agnieszka KACZUGA przyroda
78 Piotr KALINA technika
79 Marianna KALINOWSKA religia
80 Danuta KAŁUSÓWNA
81 Cecylia KAS
82 Krystyna KAZEK bibliotekarz
83 Anna KAZUCH religia
84 Stefania KLEMKE bibliotekarz
85 Ryszard KLEPACZ
86 Wiktor KLIMANEK wychowanie fizyczne
87 Małgorzata KLIMCZYK informatyka
88 Aniela KLOSE fizyka
89 Wanda KNIESKA fizyka
90 Ewa KOCHELT wychowawca świetlicy
91 P. KOCZUBA
92 Gerhard KOENIG wychowanie fizyczne
93 Wojciech KOLASA technika
94 Helena KOŁODZIEJCZYK
95 Joanna KONFEDERAK
96 Jan KOTEK język niemiecki
97 Danuta KRAWCZYK religia
98 Marian KRAWCZYK religia
99 Anna KUCHARSKA język angielski
100 KUFLOWSKI
101 Oliwia KULISZ-KOZA język angielski
102 Józef KUPKA technika
103 Adam KURC technika
104 Teresa KUSCH matematyka
105 Patrycja KUŚ język niemiecki
106 Alfons LOOSE chemia
107 Kazimiera LOOSE jezyk polski
108 Anna MACIOSZEK religia
109 Łucja MAGDZIAR matematyka
110 J. MAŁYSKA
111 Krzysztof MAŃKA wychowanie fizyczne
112 Anna MATCZAK język rosyjski
113 Joanna MATUSZEWSKA-PARKITNA muzyka
114 Łucja MAZIK-MAROŃ wychowanie fizyczne
115 Aleksandra MIEDŹWIEDZIK historia, wos
116 Hanna MIKOŁAJCZYK wychowanie fizyczne
117 Maria MIKOŁAJEWICZ język polski
118 Władysław MIKOŁAJEWICZ historia, matematyka
119 Helena MIKULSKA
120 A. MIOZGA
121 Maria MIREK edukacja wczesnoszkolna
122 Bożena MORYSON-KŁOBUS wychowanie fizyczne, przyroda
123 Eugeniusz MOŚ historia
124 Konrad MROZEK religia
125 Teresa MRÓZ fizyka, matematyka
126 Krystyna MRUGAŁA język rosyjski
127 Irena MRUGAŁA-SPRINGWALD edukacja wczesnoszkolna
128 Aleksandra NAJGEBAUER matematyka
129 Krystyna NAJGEBAUER edukacja wczesnoszkolna
130 Maria NASIŃSKA wychowanie fizyczne
131 Lidia NOCUŃ biologia
132 Halina OZIMEK
133 Irena PACIEPNIK edukacja wczesnoszkolna, język polski
134 Barbara PADŁO biologia
135 Halina PAGWET chemia, informatyka
136 Ziemiosława PANASIUK język rosyjski
137 Małgorzata PARDUŁA historia
138 Jan PASIAK technika, informatyka
139 Jolanta PASIAK matematyka
140 Hildegarda PASIEKA
141 Lidia PAWEŁCZYK matematyka
142 Adam PIETRYGA religia
143 Marzanna PLOSKA wychowawca świetlicy, edukacja wczesnoszkolna
144 Joanna PLUTA biologia
145 Brygida PLUTA-FRONCZEK wychowawca świetlicy, język polski
146 Gabriel PODBIOŁ język polski
147 Marzena PORĘBIŃSKA matematyka
148 Marzena POŚPIECH edukacja wczesnoszkolna
149 Joanna PREŚ gimnastyka korekcyjna
140 Dariusz PRZYŁAS religia
151 Maria PSYK edukacja wczesnoszkolna
152 Helena PYKA bibliotekarz
153 Joanna PYRKOSZ edukacja wczesnoszkolna
154 Urszula RADECKA język polski
155 Katarzyna RELUGA edukacja wczesnoszkolna
156 Urszula RINK matematyka
157 Genowefa ROMAŃSKA matematyka
158 Wacława ROSNER język polski
159 Wiesława ROŻNIEWSKA edukacja wczesnoszkolna
160 Aleksandra RZEPECKA plastyka
161 Jan SAMEK plastyka
162 Dorota SAWICKA fizyka
163 Danuta SCHMELING wychowawca świetlicy
164 Janina SILUK plastyka
165 Małgorzata SKLORZ religia
166 Dorota SŁODCZYK edukacja wczesnoszkolna
167 Beata SŁOWIK język niemiecki
168 Jan SOŚNIAK geografia
169 Małgorzata STANDERSKA wychowawca świetlicy
170 Genowefa STĘPIEŃ edukacja wczesnoszkolna
171 Jerzy STRZODA religia
172 Maria STYCZYRZ
173 Krystyna SURMA matematyka
174 Zdzisław SZCZERBIŃSKI
175 Maria SZCZESNA edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki
176 Teresa SZCZESNA chemia
177 Jarosław SZELĄG technika, informatyka
178 Danuta SZULC edukacja wczesnoszkolna
179 Barbara SZUSTER język polski
180 Aniela SZWEDA język polski
181 Ewa SZWEDA-LISIECKA edukacja wczesnoszkolna
182 Joanna ŚWITAŁA pedagog
183 Sabina THOMAS-WATOŁA informatyka
184 Urszula TOKARSKA technika
185 Janina TOMAL język polski
186 Maria TOMANEK-DOLEŻYCH język polski
187 Anna WAŁASKA wychowanie fizyczne
188 Józef WAWRZYŃCZYK historia, wos
189 Anna WIDERA edukacja wczesnoszkolna
190 Janina WILCZEK edukacja wczesnoszkolna
191 Irena WILK edukacja wczesnoszkolna
192 Janina WINECKA wychowanie fizyczne
193 Ewa WINIARSKA język polski
194 Iwona WIŚNIOWSKA język rosyjski, język niemiecki
195 Bożena WŁODARCZYK geografia, przyroda
196 Teresa WŁÓCZYK edukacja wczesnoszkolna
197 Kinga WOJCIECHOWSKA język niemiecki
198 Adam WOŹNIAK przyroda
199 Leokadia ZABOROWSKA religia
200 Antoni ZAJĄC religia
201 Krystyna ZAWADA muzyka
202 Anna ZBĄCZYNIAK wychowawca świetlicy
203 Jerzy ŻUCHOWICZ wychowanie fizyczne
204 Maria ŻUCHOWICZ wychowanie fizyczne
205 Joanna ŻYŁKA edukacja wczesnoszkolna

Logo Szkoły

Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Podstrony
Dodano: Wtorek 22 września 2015 20:26:11
drukuj
Posiadamy certyfikaty: