Informacja - psycholog szkolny

Psycholog szkolny zaprasza rodziców na wartościowe webinarium "Jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka". Spotkanie jest bezpłatne.
Termin spotkania: 8.04.2020r. godz. 17.00

Webinar poprowadzi Pani Joanna Węglarz - Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, socjoterapeuta, trener, na co dzień pracujący w Centrum Rehabilitacji Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdyni oraz Gdańskim Ośrodku Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży.

Dołączyć się do wydarzenia można na dwa sposoby. Można zarejestrować się, wchodząc przez poniższy link i rejestrując się na platformie: https://joannaweglarz2020.clickmeeting.pl/webinar-jak-radzic-sobie-z-trudnymi-emocjami-dziecka/register?_ga=2.42694310.203318824.1586084782-1157121254.1583954287

lub uczestniczyć w transmisji na żywo na profilu Pani Joanny Węglarz:

Transmisję taką można również odtworzyć w dowolnym momencie po webinarze.

"Światowy Dzień Świadomości o Autyzmie"

INFORMACJA

Plan lekcji obowiązujący od 25 marca 2020 (menu po prawej "DLA UCZNIÓW I RODZICÓW")

Szanowni Rodzice

Od 25 marca 2020r., zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r., w szkole rozpoczynamy zdalne nauczanie (zgodnie z informacją wysłaną do Państwa za pośrednictwem dziennika elektronicznego). Przypominamy, iż opracowany został tygodniowy harmonogram zajęć poszczególnych klas, aby równomiernie rozłożyć pracę uczniów w całym tygodniu, zgodnie z możliwościami psychofizycznymi uczniów, uwzględniając ograniczenia czasu pracy przy monitorze.
        Praca zdalna odbywać się będzie za pośrednictwem dziennika elektronicznego i zakładki "Zadania domowe". W tym miejscu nauczyciele systematycznie będą umieszczać materiał z podstawy programowej, linki do lekcji, ciekawe materiały służące opanowaniu nowego materiału (np. z platform takich jak: e-podręczniki, wolne lektury, CKE, Zintegrowana platforma Edukacyjna czy programy edukacyjne w telewizji publicznej i polskiego radia itp.).
        Plan nie oznacza jednak godzin dydaktycznych, lecz informuje uczniów i rodziców o tym, jakie treści (z jakich przedmiotów) będą danego dnia realizowane. Uprzejmie prosimy o systematyczne sprawdzanie dziennika elektronicznego. Nauczyciele i Dyrekcja szkoły pozostają do Państwa dyspozycji.

z poważaniem

Anna Janik

dyrektor szkoły

Szanowni Państwo!

Rekrutacja do szkół dla dzieci spoza obwodu
odbywać się będzie zgodnie
z harmonogramem (wcześniej ustalonym terminarzem)
od 23 marca 2020r. do 26 marca 2020r.

W związku z sytuacją w całym kraju oraz ogłoszeniem stanu epidemicznego prosimy, aby wnioski składać wyłącznie w  formie mailowej
(na adres szkoły: sp3_lubliniec@wp.pl) lub pozostawić w skrzynce na wejściu do szkoły (w wyznaczonym miejscu - strefie buforowej).

z poważaniem

Anna Janik
                                                                                                                       Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3

INFORMACJA

W związku z epidemią koronawirusa oraz ogłoszeniem w całym kraju stanu epidemicznego od poniedziałku 16 marca br.  szkoła zostaje zamknięta.
Przechodzi w tryb pracy wewnętrznej.

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać za pośrednictwem maila (sp3_lubliniec@wp.pl), korespondencyjnie lub telefonicznie (34 351 14 13).

Przy drzwiach wejściowych wyznaczono strefę buforową i wywieszona została skrzynka na Państwa pisma i korespondencję, aby tym samym zminimalizować kontakt osobisty i zadbać o zdrowie całego społeczeństwa.

Rekrutacja do szkoły dla uczniów spoza obwodu rozpocznie się zgodnie
z wcześniejszym terminarzem (od 23 marca 2020r.).
Wnioski prosimy składać mailowo (na adres szkoły) lub pozostawić w skrzynce korespondencyjnej na wejściu do szkoły.

Szanowni Rodzice,
Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu
zostają odwołane w dniach 12 - 25 marca.
W szczególnych przypadkach, kiedy rodzic nie jest w stanie zapewnić opieki dziecku,
w dniach 12-13 marca zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.
Od 16 do 25 marca br. szkoła będzie zamknięta.

Ważne informacje będą przekazywane na bieżąco poprzez stronę internetową szkoły oraz i-dziennik.
Szczegółowe informacje znajdują się także na stronie
Ministerstwa Edukacji Narodowej: www.gov.pl

Misja Szkoły
Odczyt z wyświetlacza LCD