Aktualności

„MYDŁO wszystko umyje, nawet buzie i szyje, mydło, mydło pachnące, jak kwiatki na łące

22

MAR
2019

22/03

„MYDŁO wszystko umyje, nawet buzie i szyje, mydło, mydło pachnące, jak kwiatki na łące

8 marca odbyły się "mydełkowe" warsztaty. Zapisane dzieci, a było ich naprawdę sporo przeniosły się w pachnącą krainę mydełek. Każdy "Świetliczek" komponował mydełko wg własnego pomysłu. Wybierał kształt, kolor, zapach i dodatki. Podczas zastygania mydełka była prelekcja dotycząca ważności wybierania właściwych kosmetyków, a także scenka teatralna z udziałem uczestników. 
Dziękujemy firmie MYDLINKA z Opola za wspaniałe warsztaty.

Wiosenna rywalizacja sportowa...

21

MAR
2019

21/03

Wiosenna rywalizacja sportowa...

                                                                                               

18/03

Konkurs plastyczny "Niebieski świat autyzmu"

Zapraszamy uczniów wszystkich klas do udziału w konkursie plastycznym

pt.: ”Niebieski świat autyzmu”


Format pracy: A3

Technika dowolna, płaska

Prace należy składać do świetlicy szkolnej w terminie do 29 marca. Konkurs oceniany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VIII.

Dzień Otwarty zatrzymany w kadrze...

14

MAR
2019

14/03

Dzień Otwarty zatrzymany w kadrze...

W tym dniu gościliśmy wspaniałych mieszkańców naszego Lublińca, czyli rodziców i ich dzieci, które od września tego roku staną się uczniami naszej Szkoły Podstawowej nr 3.
Było tłoczno, wesoło, radośnie i kolorowo, jak w ulu pełnym pracowitych i dobrych pszczółek. Tak właśnie jest w naszej Trójce, dlatego baaardzo cieszymy się, że przyszliście do nas‼️ W tym dniu nasi przyszli uczniowie i ich rodzice mogli także zwiedzić całą naszą szkołę, zajrzeć w każdy jej zakamarek i wziąć udział w wielu ciekawych zajęciach i pokazach, jakie przygotowali dla nich nasi nauczyciele i starsi uczniowie. Nie zabrakło smakołyków, paszportów Trójki i mnóstwa balonów. Było naprawdę pięknie. Dziękujemy za Waszą obecność i czekamy na Was Kochani we wrześniu.

Info dla ósmoklasitów, Rodziców i nauczycieli - Wybieram zawód dla siebie - informator

08

MAR
2019

08/03

Info dla ósmoklasitów, Rodziców i nauczycieli - "Wybieram zawód dla siebie - informator"

W menu "Egzamin i rekrutacja - 8 klasa" najnowsze ogłoszenie o wyszukiwarce zawodów "Wybieram zawód dla siebie - informator o szkolnictwie branżowym". Proszę zapoznać się z informacją i odwiedzić podany link.

Dziękujemy!!!

05

MAR
2019

05/03

Dziękujemy!!!

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz pracownikom naszej szkoły, którzy przygotowali słodkie wypieki na nasz charytatywny słodki kiermasz dla małej Ani! Dzięki Waszym gorącym sercom udało się zebrać znaczną kwotę, która umożliwi naszej małej bohaterce wyjazd na turnus rehabilitacyjny. To był piękny, słodki dzień w naszej Trójce!

Ferie zimowe w świetlicy

25

LUT
2019

25/02

Ferie zimowe w świetlicy

W pierwszym tygodniu zimowych ferii w świetlicy odbyły się warsztaty plastyczno- techniczne dla chętnych uczniów. Tematyka zajęć nie była ukierunkowana na jeden rodzaj twórczości, lecz codziennie odbywały się inne atrakcyjne zajęcia. Pierwszego dnia zajęć dzieci wykonały szklane wazoniki ozdobione ażurowymi elementami włókienniczymi oraz przygotowały na kartce technicznej krajobraz zimowy za pomocą folii aluminiowej, waty i farb plakatowych. Następnego dnia odbyły się warsztaty zdobienia kartek walentynkowych.

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Posiadamy certyfikaty: