Świetlica szkolna

Zapraszamy Państwa do śledzenia niedawno utworzonego katalogu "Świetlica Szkolna" w bocznym panelu na głównej stronie naszej szkoły, gdzie na bieżąco będzie można śledzić wydarzenia odbywające się w naszej świetlicy szkolnej.

Akcja Wzorow Łazienka

LIS

Akcja "Wzorow Łazienka"

Z radością informujemy, że nasz Trójka bierze udział w akcji „WZOROWA ŁAZIENKA”!
W tym celu prosimy chętnych uczniów klas I- VII o wykonanie własnych projektów szkolnej toalety marzeń! Prace w formacie A4 możecie wykonać w dowolnej technice, nawet na komputerze i oddać opiekunom Samorządu Uczniowskiego. Później zamieścimy je na naszym profilu tej akcji.
Każdego dnia głosujecie na Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu! Jak wszyscy będziemy się bardzo starać, to jest szansa, że wygramy główną nagrodę, czyli nowoczesną łazienkę dla naszej Szkoły!!!
Wszystko w naszych rękach! GŁOSUJMY KOCHANI!!!

KONKURS NA   LAMPION ŚW. MARCINA

LIS

KONKURS NA LAMPION ŚW. MARCINA

ZAPRASZAMY

uczniów klas I- III oraz IV -VI do udziału w Konkursie na najpiękniejszy Lampion Św. Marcina.

Konkurs ten organizowany jest w naszej szkole, już po raz szósty, w związku z przypadającym 11 listopada  Dniem Św Marcina. Co roku cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki zapałowi uczniów i pomocy Rodziców, Dziadków każdego roku  szkołę  zdobi ponad 100 lampionów. Mamy nadzieję, że również i w tym roku szkolnym będzie wiele pomysłowych prac.

Szkolny etap XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej

27 października w naszej szkole odbył się szkolny etap XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej. Trzydziestu dwóch uczniów zmierzyło się z Ewangelią wg św. Marka, której poświęcony jest tegoroczny konkurs. Zgodnie z Regulaminem Konkursu do etapu rejonowego awansuje trzech uczniów z najwyższymi wynikami, którzy uzyskali przynajmniej 50% punktów.

I MIEJSCE TRÓJKI!!!! JESTEŚMY NAJLEPSI!!!

Z ogromną radością chcemy podzielić się wspaniałą wiadomością! Dziś nasi chłopcy, uczniowie Trójki zdobyli I miejsce w Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Tarnowskich Górach. Tym samym Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu awansowała i będzie reprezentować nasze miasto na etapie wojewódzkim!
Gratulujemy naszym Uczniom sukcesu i dziękujemy!!!

Nowy numer konta bankowego

Informujemy, że w zakładce Rada Rodziców został uaktualniony nowy numer konta bankowego szkoły.

UWAGA! ZMIANA PLANU

OD 2 PAŹDZIERNIKA 2017R. NASTEPUJE ZMIANA PLANU.

BARDZO PROSIMY O ZAPOZNANIE SIE Z NIM W ZAKŁADCE "PLAN LEKCJI"

15 WRZEŚNIA SPOTKAMY SIĘ PO 45-u LATACH !!!

Zgłosiło się 61 osób i plan jest taki:

- 17.00 Msza święta w Kościółku świętej Anny,
- odwiedziny w Naszej Szkole,
- spotkanie w HEVEN, Częstochowska 93.

Kto jeszcze chce do nas dołączyć, ma czas do 12 września. Może wpłacić 100 zł: osobiście Małgosi Skawran, Biuro Obsługi i Doradztwa Podatkowego VAT, Stalmacha 54 w Lublińcu, albo na konto 50 1050 1155 1000 0022 9511 2300 z dopiskiem "spotkanie po 45 latach"

List Rzecznika Praw Dziecka z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się z listem Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka.