Znajdujesz się w: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu ››
28/03

26/03

INFORMACJA DLA RODZICÓW

W związku z realnym zagrożeniem przeprowadzenia akcji strajkowej pracowników miejskich placówek oświatowych od dnia 8 kwietnia 2019r. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublińcu uprzejmie informuje o możliwości potencjalnego zakłócenia procesu dydaktyczno - wychowawczego oraz przebiegu egzaminu ósmoklasistów.

Jednocześnie oświadcza, że Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 dotychczas nie został poinformowany o planowanym podjęciu akcji strajkowej w w/w szkole. O ewentualnych zmianach Dyrektor będzie informował na bieżąco.

18/03

Konkurs plastyczny "Niebieski świat autyzmu"

Zapraszamy uczniów wszystkich klas do udziału w konkursie plastycznym

pt.: ”Niebieski świat autyzmu”


Format pracy: A3

Technika dowolna, płaska

Prace należy składać do świetlicy szkolnej w terminie do 29 marca. Konkurs oceniany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VIII.

Info dla ósmoklasitów, Rodziców i nauczycieli - Wybieram zawód dla siebie - informator

08

MAR
2019

08/03

Info dla ósmoklasitów, Rodziców i nauczycieli - "Wybieram zawód dla siebie - informator"

W menu "Egzamin i rekrutacja - 8 klasa" najnowsze ogłoszenie o wyszukiwarce zawodów "Wybieram zawód dla siebie - informator o szkolnictwie branżowym". Proszę zapoznać się z informacją i odwiedzić podany link.

Dzień bezpiecznego Internetu: Google uczy dzieci zasad przez gry...

05

LUT
2019

05/02

Dzień bezpiecznego Internetu: Google uczy dzieci zasad przez gry...

Ten, kto już dziś korzystał z wyszukiwarki Google z pewnością wie, że mamy dziś Dzień Bezpiecznego Internetu. Google wdrożyło więc akcję Asy Internetu, w której poprzez gry i zabawy pomaga najmłodszym użytkownikom sieci rozróżniać zagrożenia płynące ze stron www. Chyba największą atrakcją jest gra o nazwie Interland, w której czeka wiele miłych jak i niemiłych niespodzianek. Zabawa składa się z czterech plansz, przy czym każda uczy innej umiejętności: życzliwości w sieci, jak nie dać się nabrać, jak udostępniać materiały z głową i jak chronić swoje sekrety. Gra okraszona jest prostymi komentarzami dotyczącymi bezpieczeństwa, w języku polskim, a sterowanie odbywa się przy pomocy klawiszy ze strzałkami. Asy Internetu to jednak nie tylko interaktywna zabawa w Interlandzie (zagraj tutaj). Google udostępniło darmowy program edukacyjny dla nauczycieli, zgodny ze standardami ISTE i polską podstawą programową. 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

10

STY
2019

10/01

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już 13 stycznia nasza Trójka i jej uczniowie ponownie wezmą udział w lublinieckim Finale WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY❤️ Mamy sześciu wolontariuszy z klasy VIII B, którzy, podobnie jak rok temu, angażują się w tę szlachetną akcję WOŚP.

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Posiadamy certyfikaty: