SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2011/2012

21

GRU

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych w Kaletach
    • I miejsce - Nina Kolasa
  2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2012" i "Kangurek 2012"
    • wynik bardzo dobry - Anna Gordzielik
    • wyróżnienia – Cezary Dąbek, Jakub Bieniek, Mateusz Staś, Szymon Koza, Adam Dombek, Aleksander Michalski, Nina Kolasa,Jakub Mańka, Agnieszka Jureczko, Magdalena Zając
  1. Międzynarodowy (polsko-litewski) Konkurs Plastyczny "Przez Ocean Czasu"
    • wyróżnienie - XII miejsce w kraju - Eliasz Turek
  2. Olimpiada Językowa "OLIMPUS"- język angielski
    • wyróznienie - XVI miejsce - Martyna Sulewska
  3. III Ogólnopolski Konkurs Historyczny "KLIO 2012" w kraju
    • IX miejsce - Magdalena Zając
    • XIII miejsce - Nina Kolasa
    • XVI miejsce - Jacek Słodczyk
    • XIX miejsce - Mateusz Urbańczyk
    • XXI miejsce - Jacek Gołek
    • XXVII miejsce - Szymon Zelmański
  4. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK MATEMATYCZNY 2011
    • wynik bardzo dobry - Aleksander Michalski
  5. Ogólnopolski Konkurs "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO"
    • nagroda II stopnia
  6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii
    • etap rejonowy - Michał Flak, Aleksandra Gajda, Joanna Pyzik
  7. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody
    • etap rejonowy - Michał Flak
  8. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Nie reagujesz - akceptujesz"
    • wyróżnienie - Zuzanna Zawierucha
  9. Rejonowy Konkurs Plastyczny "Las jesienią"
    • wyróżnienie - Klaudia Puzio
  10. Rejonowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej - Kalina
    • III miejsce drużynowo - Bartłomiej Babij, Aleksander Michalski
  11. XXIV Regionalny Konkurs Recytatorski
    • I miejsce - Wiktoria Doleżych
  12. Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Lubi mi się tu ... żyć"
    • I miejsce kl. I- III – Kajetan Jureczko
    • I miejsce kl. IV-VI – Adam Deneko
  13. Powiatowy Konkurs Medyczny "Mały Ratownik"
    • I miejsce drużynowo – Anna Gordzielik, Agata Malinowska, Łukasz Deneko
  14. Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Leśny przyjaciel"
    • III miejsce – Martyna Kalyta
  15. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II–Wielki Pielgrzym"
    • II miejsce – Gerchard Sklorz
  16. Powiatowy Konkurs Śląski "Moja Mała Ojczyzna"
    • II miejsce drużynowo - Zuzanna Lasik, Paulina Kubica, Julia Droździok, Wiktoria Metysek, Monika Masłowska, Martyna Widach, Paweł Chrost, Oliwia Picz, N. Trzoda, Wiktoria Koza, Jacek Gołek, Jacek Słodczyk, Maciej Koloch, Eliasz Turek, Bartłomiej Babij, Jacek Biela, Katarzyna Ledwoń
  17. Powiatowy Konkurs ekologiczny –Konkurs plastyczny "Chrońmy środowisko to nie wysypisko"
    • wyróżnienie – Izabela Bonk
  18. XII Powiatowy Konkurs Regionalny Poezji, Gwary i Piosenki Śląskiej "Lubi mi się tu mieszkać”
    • I miejsce – kategoria „ Piosenki śląskie” - Zuzanna Lesik, Paulina Kubica, Martyna Widach, Julia Mendrela
    • II miejsce – kategoria „ Recytacja utworów śląskich poetów” - Zuzanna Lesik
  19. Przegląd Małych Form Teatralnych i Wokalnych w Języku Angielskim w Częstochowie
    • I miejsce w kat. Szkół Podstawowych - drużynowo - Zuzanna Lesik, Julia Mendrela, Monika Masłowska, Marta Rura, Martyna Widuch, Paulina Kubica, Jacek Gołek
  20. Miejski Konkurs Historyczno Religijny Szkół Podstawowych w Lublińcu
    • II miejsce – Jakub Drewek
    • III miejsce – Krystian Włodarczyk
    • IV miejsce - Mateusz Gierat
  21. Miejski Konkurs Historyczny „Mitologia”
    • III miejsce – Nina Kolasa
    • IV miejsce – Magdalena Zając
    • VI miejsce – Julia Doleżych
  22. Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów Szkół Podstawowych Lubliniec 2012
    • III miejsce – kategoria klasa IV - Michał Janik
    • I miejsce – kategoria klasa VI - Michał Flak
    • III miejsce - kategoria klasa VI - Weronika Bensz, Aleksandra Gajda
  23. Turniej Ortograficzny Lubliniec - Olesno
    • III miejsce – kategoria kl. V - Jakub Drewek
    • III miejsce – kategoria kl. VI - Weronika Bensz
  24. Miejski Konkurs Wiedzy o Lublińcu dla kl. III
    • I miejsce – Jakub Biała
    • IV miejsce – Zuzanna Ziółek
  25. II Miejski Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Dyslektycznych "Ortograficzna corrida”
    • III miejsce – Maciej Koloch
  26. Miejski Konkurs Plastyczny "Pisanka Wielkanocna"
    • Wyróżnienie – Bartłomiej Anczok
  27. Miejski Konkurs Plastyczny "Dbam o swoje zdrowie"
    • II miejsce - Zuzanna Ziółek
  28. Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
    • I miejsce drużynowo - Bartłomiej Babij
  29. Miejski Konkurs Kultury Słowa "Z polszczyzną za pan brat"
    • II miejsce – kategoria kl. VI - Michał Flak

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe
    • powiat - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - II miejsce
    • rejono - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - III miejsce
    • województwo - dziewczęta - V miejsce,
  2. Piłka Ręczna
    • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce
    • rejon - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - III miejsce
  3. Czwórbój Lekkoatletyczny
    • powiat - dziewczęta - I miejsce, chłopcy -III miejsce
    • rejon - dziewczęta - II miejsce,
  4. Rozgrywki w badmintonie
    • powiat - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - I miejsce
    • rejon - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - I miejsce
    • województwo - dziewcżęta - II miejsce, chłopcy - VI miejsce
  5. Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta
    • II miejsce
  6. Turniej Piłki Nożnej
    • II miejsce w grupie A
  7. Bieg o Nóż Komandosa
    • I miejsce, II miejsce i od IV miejsca do X miejsca - dziewczęta kl. III-IV
    • od II miejsca do V miejsca, VII miejsce, X miejsce - dziewczęta kl. V-VI
    • od III miejsca do VII miejsca, IX miejsce, X miejsce - chłopcy kl. III-IV
    • od I miejsca do V miejsca, od VII miejsca do IX miejsca - chłopcy kl. V-VI
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Sukcesy
Dodano: Środa 21 grudnia 2011 12:26:28
drukuj
Posiadamy certyfikaty: