Sukcesy uczniów

18/12

SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2014/2015

Nazwa konkursu

Osiągnięcia

MIĘDZYNARODOWE

Międzynarodowy konkurs Matematyczny KANGUR 2015

(łącznie 32 uczniów)

Wyróżnienia:

Dawid Kompała IIIc,                        

Hanna Dyczkowska IVc,        

Aleksandra Stematowicz IVa,

Aleksandra Gordzielik IVc,

Adam Dombek Vd

Konkurs międzynarodowy „Spotkania z Europą Wschodnią”

Przemysław Babij IIIb- I miejsce

21/12

SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2011/2012

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych w Kaletach
    • I miejsce - Nina Kolasa
  2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2012" i "Kangurek 2012"
    • wynik bardzo dobry - Anna Gordzielik
    • wyróżnienia – Cezary Dąbek, Jakub Bieniek, Mateusz Staś, Szymon Koza, Adam Dombek, Aleksander Michalski, Nina Kolasa,Jakub Mańka, Agnieszka Jureczko, Magdalena Zając
23/12

SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2010/2011

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych w Kaletach
    • I miejsce - Natalia Anczok
    • IV miejsce - Dawid Wiśniowski
    • XI miejsce - Daniel Wydmuch
  2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2011" i "Kangurek 2011"
    • Wynik bardzo dobry - Emila Opiela
    • Wyróżnienie - Aleksander Michalski, Nina Kolasa, Magdalena Stemarowicz, Dawid Wiśniowski
23/12

SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2009/2010

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2010"
    • Wynik bardzo dobry - Aleksander Michalski, Sikora Wiktoria
    • Wyróżnienie - Adam Deneko, Magdalena Stemarowicz, Michał Flak, Dawid Wiśniowski, Agata Pradela
  2. Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta
    • Wyróżnienie - Dawid Wiśniewski, Michał Flak
23/12

SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2008/2009

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2009"
    • Wynik bardzo dobry - Adam Deneko, Aleksander Michalski
    • Wyróżnienie - Wojciech Dyczkowski, Dawid Wiśniowski, Natalia Anczok, Dominik Figlak, Bartłomiej Zając, Agata Pradela, Adam Stec
  2. Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny "Robinsonowie i Robinsonada"
    • Anna Kłobus - etap rejonowy - II miejsce
23/12

SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2007/2008

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Ogólnopolski Konkurs matematyczny "Alfik 2007"
    • Agata Pradela - 8 m. w woj., 63 m. w karju,Dawid Melnarowicz- 16 m. w woj. 190 w kraju
  2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2008"
    • Anna Kłobus - 6 m. w woj., 77 m. w kraju, Dawid Melnarowicz - 6 m. w woj., 66 w kraju, Musik Kamil - 9 miejsce w woj., 95 m. w kraju
30/12

SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2006/2007

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Ogólnopolski Konkurs "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO"
    • II miejsce w województwie opolskim i śląskim
  2. Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny
    • w drugim etapie brali udział: Czech Martyna, Nahajowski Jakub, Springwald Katarzyna
  3. Powiatowy Konkurs Ekologiczny
    • kategoria kl.I-III - Patrycja Wąsik - I miejsce
    • kategoria kl. IV-VI - Kamil Musik - I miejsce

SZUKASZ AKTUALNOŚCI HISTORYCZNYCH?

Wybierz rok:
Posiadamy certyfikaty: