SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2010/2011

23

GRU

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych w Kaletach
    • I miejsce - Natalia Anczok
    • IV miejsce - Dawid Wiśniowski
    • XI miejsce - Daniel Wydmuch
  2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2011" i "Kangurek 2011"
    • Wynik bardzo dobry - Emila Opiela
    • Wyróżnienie - Aleksander Michalski, Nina Kolasa, Magdalena Stemarowicz, Dawid Wiśniowski
  1. Olimpiada Językowa "OLIMPUS"- język angielski
    • Wyróznienie - X miejsce - Magdalena Zając
  2. II Ogólnopolski Konkurs Historyczny "KLIO 2011"
    • XI miejsce - Wiktor Materan
    • XII miejsce - Daniel Wydmuch
  3. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK MATEMATYCZNY 2010
    • Wynik bardzo dobry - Aleksander Michalski
  4. Ogólnopolski Konkurs "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO"
    • nagroda II stopnia
  5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii
    • etap rejonowy - Weronika Mazurek
  6. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Świąteczna Kartka Wielkanocna o Puchar Dowódcy 1PSK"
    • I miejsce - Maja Soja
  7. Integracyjny konkurs plastyczny "Jestem przyjacielem przyrody"
    • II miejsce Klaudiusz Bijak
  8. III Regionalny Przegląd Twórczości Dziecięcej Uczniów Szkół Podstawowych "Mam Talent"
    • III miejsce Zuzanna Lesik, Monika Masłowska, Michał Janik, Paweł Chrost
    • Wyróżnienie - Oliwia Ostrowska
  9. IV Rejonowy Festiwal Pieśni Żołnierskiej
    • Wyróżnienie - Oliwia Ostrowska
  10. XXIII Regionalny Konkurs Recytatorski
    • II miejsce - Wiktoria Doleżych
  11. Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
    • III miejsce drużynowo - Kamil Pietrzak, Szymon Stec, Wiktor Materan
  12. Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Lubi mie się tu ... żyć"
    • I miejsce - Kamil Sitek
    • III miejsce - Weronika Mazurek
  13. Powiatowy Konkurs SKO "Oszczędzamy- wygrywamy"
    • I miejsce - Joanna Górniak
    • III miejsce - Małgorzata Zbączyniak
  14. Powiatowy Konkurs na plakat antynikotynowy dla klas IV-VI Szkół Podstawowych
    • I miejsce - Błażej Michoń
  15. Powiatowy Konkurs Wiedzy klas III "Wiem wszystko"
    • II miejsce - Katarzyna Kulińska
    • VII miejsce - Wiktoria Sikora
    • X miejsce - Paweł Płotkowski
    • X Powiatowy Konkurs ekologiczny –Konkurs plastyczny "Las blisko nas"
    • Wyróżnienie - Wiktoria Zakrzewska
  16. XI Powiatowy Konkurs Poezji, Gwary i Piosenki Śląskiej "Lubi mi się tu mieszkać"
    • I miejsce - w kategorii poezja - Maja Fischer
    • III miejsce - w kategorii piosenka śląska - Zuzanna Lesik, Monika Masłowska, Patrycja Kubica, Martyna Widach, Julia Mendrela
    • II miejsce - w kategorii gwara - Zuzanna Lesik, Monika Masłowska, Michał Janik, Paweł Chrost
  17. Turniej Ortograficzny Lubliniec - Olesno
    • I miejsce - kategoria kl. IV - Jakub Drewek
    • II miejsce - kategoria kl. V - Michał Flak
  18. II Miejski Konkurs Historyczno - Religijny Szkół Podstawowych
    • I miejsce - Mateusz Urbańczyk
    • II miejsce - Nina KOlasa
    • III miejsce - Michał Flak
  19. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap miejski
    • I miejsce drużynowo
  20. Miejski Konkurs Plastyczny Święta Bożego Narodzenia w Oczach Dziecka
    • II miejsce - Martyna Kalyta
  21. Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów Szkół Podstawowych Lubliniec 2011
    • I miejsce - kategoria kl. IV - Aleksander Michalski
    • II miejsce - kategoria kl. IV - Jakub Drewek
    • II miejsce - kategoria kl. V - Michał Flak
    • III miejsce - kategoria kl. V - Aleksander Gajda
    • I miejsce - kategoria kl. VI - Weronika Mazurek
  22. Miejski konkurs "Z polszczyzną za pan brat"
    • I miejsce - kategoria kl. VI - Weronika Mazurek
    • II miejsce - kategoria kl. V - Michał Flak
  23. Miejski Konkurs "Szczęśliwa Rodzina"
    • I miejsce - Zuzanna Zawierucha
    • II miejsce - Magdalena Świtała
    • III miejsce - Magdalena Kasprzyk
    • Wyróżnienie - Grzegorz Marondel

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe
    • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - I miejsce
    • rejono - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - I miejsce
    • województwo - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - X miejsce
  2. Piłka Ręczna
    • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce
    • rejon - dziewczęta - III miejsce, chłopcy - III miejsce
  3. Czwórbój Lekkoatletyczny
    • powiat - dziewczęta - I miejsce, chłopcy -II miejsce
    • rejon - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - III miejsce
    • województwo - dziewczęta - I miejsce
    • kraj - dziewczęta - X miejsce
  4. Rozgrywki w badmintonie
    • powiat - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - I miejsce
    • rejon - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - I miejsce
    • województwo - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - VII miejsce
  5. Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta
    • I miejsce
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Sukcesy
Dodano: Czwartek 23 grudnia 2010 14:24:40
drukuj
Posiadamy certyfikaty: