SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2009/2010

23

GRU

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2010"
    • Wynik bardzo dobry - Aleksander Michalski, Sikora Wiktoria
    • Wyróżnienie - Adam Deneko, Magdalena Stemarowicz, Michał Flak, Dawid Wiśniowski, Agata Pradela
  2. Ogólnopolski Konkurs Eko-Planeta
    • Wyróżnienie - Dawid Wiśniewski, Michał Flak
  1. Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego
    • Wyróżnienie - Arkadiusz Krysik
  2. Ogólnopolski Konkurs "Portret osobowy św. Jana Pawła II" - kategoria literacka
    • III nagroda - Klaudia Kubat
  3. Ogólnopolska Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
  4. Nagroda - Magdalena Świtała, Dawid Cebulski
    • Ogólnopolski Konkurs "Dziś oszczędzam SKO, jutro w PKO" - szkoła zdobyła III miejsce w regionie śląsko-opolskim
      • Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny
        • Agata Pradela, Patrycja Wąsik - etap rejonowy
      • XV Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej
        • Patrycja Wąsik - finalistka - w etapie rejonowy II miejsce
      • IV Diecezjalny Konkurs Plastyczny -"Pokażę ci drog do nieba"
        • Marta Kalyta - I miejsce laureatka kl. I-III
        • Jacek Słodczyk - II miejsce - laureat kl. IV-VI
      • Integracyjny Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Lubi mi się lubić"
        • Monika Masłowska - III miejsce
      • Wojewódzki konkurs literacki i fotograficzno-plastyczny "Mój piykny Slonsk"
        • Monika Masłowska - praca wyrózniona i nagrodzona
      • Regionalny Konkurs Wiedzy Ekologicznej
        • Michał Malik i Dawid Wiśniewski zdobyli V miejsce
      • Regionalny Konkurs Plastyczny "Krajobraz kopalnianym szybem - górnicy i ich praca"
        • Bogusława Brzezińska - wyróznienie I stopnia
      • Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Zbigniewa Herberta
        • Maja Fischer - II miejsce
        • Michał Switała - III miejsce
      • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Lubliniec - ukochane miasto Edyty Stein"
        • Magdalena Światała - II miejsce - laureatka kl. I-III
        • Jakub Kulej - wyróznienie
        • Lilianna Potempa - II miejsce - laureatka kl.IV-VI
      • Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Śladami życiowych dróg i ścieżek św. Edyty Stein"
        • Magalena Stemarowicz - III miejsce i wyróznienie
      • Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Miejsca związane ze św. Edyta Stein - Patronką Lublińca"
        • Wiktoria Ploska - Wyróznienie
      • Powiatowy Konkurs Wiedzowy "Lubliniec - ukochane miasto Edyty Stein"
        • Patrycja Wąsik - I miejsce
        • Wiktoria Benk - II miejsce
      • Powiatowy konkurs plastyczny"Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda"
        • Oliwia Majer - II miejsce
        • Magalena Zając - IV miejsce
      • Powiatowy Ekologiczny Konkurs Plastyczny
        • Magdalena Kurkowska - wyróznienie
      • Powiatowy Konkurs Wiedzy Ogólnej "Wiem wszystko"
        • Aleksander Michalski - II miejsce
      • Powiatowy Konkurs Moja Mała Ojczyzna - "Wartość rodziny wartością małej Ojczyzny'
        • Uczniowie zdobyli I miejsce
      • Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Lubi mie się tu ... żyć"
        • Patrycja Wąsik - II miejsce
        • Bartłomiej Babij - V miejsce
      • Powiatowy Konkurs Ekologiczny " Świat polskich dinozaurów"
        • Weronika Mazurek - I miejsce
        • Piotr Machnik - V miejsce
      • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap miejski
        • I miejsce drużynowo
      • Miejski konkurs 'Z polszczyzną za pan brat"
        • Patrycja Wąsik - II miejsce
        • Weronika Mazurek - III miejsce
      • Miejski konkurs plastyczny "Dbam o swoje zdrowie"
        • Jakub Kulej - I miejsce
        • Magdalena Świtała - II miejsce
        • Hanna Szymańska - III miejsce
      • Miejski konkurs wiedzy o Lublińcu
        • Piotr Stępień - II miejsce
      • Miejski Konkurs Ortograficzny "Lubliniec 2010"
        • Michał Flak - I miejsce w kategorii klas IV
        • Aleksandra Gajda - III miejsce w kategorii klas IV
        • Weronika Mazurek - I miejsce w kategorii klas V
        • Patrycja Wąsik - I miejsce w kategorii klas VI
        • Karolina Zmorek - III miejsce w kategorii klas VI
      • Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
        • Szymon Stec - I miejsce
        • Wiktor Materan - II miejsce
        • Dawid Wiśniewski - IV miejsce
      • Miejski konkurs plastyczny "Nasza armia w naszym mieście"
        • Magdalena Zając - II miesce - kategoria do lat 10
        • Paulina Szczygieł - III miejsce - kategoria do lat 10
        • Konga Matusek - I miejsce - kategoria do lat 13
        • Kamil Pałka - II miejsce - kategoria do lat 13
        • Wiktoria Benk - III miejsce - kategoria do lat 13
        • Justyna Lisoń - wyróżnienie - kategoria do lat 13

      OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

      1. Sztafetowe Biegi Przełajowe
        • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce
        • rejono - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - I miejsce
        • województwo - dziewczęta - IV miejsce, chłopcy - IV miejsce
      2. Piłka Nożna
        • powiat - II miejsce
      3. Mini Piłka Ręczna
        • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce
        • rejon - chłopcy - I miejsce
        • województwo - chłopcy - IX miejsce
      4. Czwórbój Lekkoatletyczny
        • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy -I miejsce
        • rejon - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - I miejsce
        • województwo - chłopcy XI miejsce
      5. Rozgrywki w badmintonie
        • województwo - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce
      Opublikował/a: Administrator
      Kategoria: Sukcesy
      Dodano: Środa 23 grudnia 2009 22:17:22
      drukuj
      Posiadamy certyfikaty: