SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2008/2009

23

GRU

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2009"
    • Wynik bardzo dobry - Adam Deneko, Aleksander Michalski
    • Wyróżnienie - Wojciech Dyczkowski, Dawid Wiśniowski, Natalia Anczok, Dominik Figlak, Bartłomiej Zając, Agata Pradela, Adam Stec
  2. Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny "Robinsonowie i Robinsonada"
    • Anna Kłobus - etap rejonowy - II miejsce
  1. Wojewódzki Konkurs Ortograficzny w Mykanowie
    • Anna Broncel- "Mistrz Ortografii Województwa śląskiego"
  2. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie w górach"
    • Bartłomiej Babij, Magdalena Springwald - wyróżnienie
  3. Wojewódzki Przegląd Piosenki "Interpretacje" w Boronowie
    • Martyna Wańczyk- wyróżnienie w kategorii wiekowej 12-15 lat
  4. XI Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek w Woźnikach
    • Martyna Wańczyk -II miejsce w kategorii wiekowej 12-15 lat.
  5. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Anioł"
    • Michał Dandyk - II miejsce
    • Oktawia Basan - wyróżnienie
    • Adam Stec - wyróżnienie
    • Szymon Perkowski - wyróżnienie
  6. XIV Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej
    • Patrycja Wąsik - finalistka - w etapie rejonowy III miejsce
  7. Wojewódzki Konkurs Plastyczny"Armia w moim mieście"
    • Jacek Słodczyk - 1 miejsce
  8. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "ACE ENGLISH"
    • Anna Broncel - V miejsce, Arkadiusz Krysik - XXXVI miejsce
  9. Regionalny Konkurs Recytatorski
    • Agnieszka Sobecka - wyróznienie
  10. XIII Turniej Ortograficzny Miast Olesno - Lubliniec
    • Kategoria kl. IV - Weronika Mazurek - I miejsce
    • Kategoria kl. V - Patrycja Wąsik - I miejsce, Karolina Zmorek - II miejsce
    • Kategoria KL. VI - Anna Brącel - I miejsce
  11. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Szkoła - mój drugi dom"
    • Mateusz broncel - I miejsce
    • Julia Doleżych - II miejsce
  12. Powiatowy Konkurs regionalny "Lubi mi się tu ... mieszkać"
    • Kategoria recytacja utworów śląskich poetów - Dawid Nieświec - II miesce
    • Kategoria piosenka śląska - Michał Dandyk - III miejsce
    • Kategoria mówienie gwarą śląską - zespół ( Monika Cała, Natalia Cupiał, Wojciech Kramarczy, Julia Kubica, Martyna Kwiatkowska) - wyróżnienie
  13. Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Śladami życiowych dróg i ścieżek św. Edyty Stein"
    • Wiktoria Ploska - I miejsce
    • Agata Szeląg - II miejsce
    • Wiktoria Benk - III miejsce
  14. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Ks.Jana Twardowskiego
    • Natalia Anczok - I miejsce
    • Zuzanna Gzyl - wyróżnienie
  15. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Książeczka o Bezpieczeństwie"
    • Monika Zug - III miejsce
    • V Powiatowy Konkurs z Wiedzy Ogólnej dla Klas III
    • Michał Flak - I miejsce
    • Magdalena Stemarowicz - III miejsce
  16. Konkurs Wiedzy Ekologicznej Parków Krajoznawczych Woj. Śląskiego - powiat
    • Anna Kłobus i Michał Malik - IV miejsce
  17. Powiatowy Konkurs Potyczki Szkolnych Klubów Europejskich
    • Oliwia Majer, Ewa Kania i Dariusz Dyla - II miejsce
  18. Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej"Ozdoba Wielkanocna"
    • Kategoria kl. I-III - Jacek Biela - III miejsce, Paulina Szczygieł, Karolina Ledwoń - wyróżnienie
    • Kategoria kl. IV -VI - Joanna Sawczuk - I miesce, Mikołaj Jureczko - III miejsce
  19. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Św. Paweł Apostoł Narodów"
    • Magdalena Springwald - wyróżnienie
  20. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Lubliniec - ukochane miasto Edyty Stein"
    • Kategoria kl. -I-III - Patrycja Cieniawska - I miejsce, Jacek Słodczy i Jacek Biela - II miejsce
    • Kategoria kl. IV-VI - Magdalena Brewka - III miejsce
  21. "ESKULAPIADA" - etap powiatowy
    • Agata Szeląg i Anna Kłobus - IV miejsce
    • V POwiatowy Konkurs "MOJA MAŁA OJCZYZNA, A ROZWÓJ OSOBOWY CZŁOWIEKA"
    • Uczniowie wywalczyli I miejsce
  22. Powiatowy Turniej Przeciwpożarowy "Młodzież zapobiega pożarom"
    • Robert Spallek - IV miejsce,
    • Adam Stec - VI miejsce
    • Krzysztof Dombek - IX miejsce
  23. Miejski Konkurs Ortograficzny "Lubliniec 2009"
    • Weronika Mazurek - I miejsce w kategorii klas IV
    • Patrycja Wąsik - I miejsce w kategorii klas V
    • Karolina Zmorek - III miejsce w kategorii klas V
    • Anna Broncel - I miejsce w kategorii klas VI
  24. II Miejski Konkurs " Z polszczyzną za pan brat"
    • zespołowo (Patrycja Wąsik, Wojciech Spik, Michał Malik) - III miejsce
    • zespołowo ( Anna Brącel, Anna Kłobus, Gabriela Sychała) - II miejsce
  25. Miejski Turniej Umiejętności i Wiedzy kl. III " Drużyna Mistrzów" -
    • drużynowo - I miejsce
  26. Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
    • Robert Spallek - IV miejsce,
    • Adam Stec - V miejsce
    • Aleksander Kalyta - VI miejsce
  27. Konkurs MIlitaryczno-Plastyczny
    • I miejsce - Agata szeląd, Magdalena Springwald

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. Sztafetowe Biegi Przełajowe
    • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - I miejsce
    • rejono - dziewczęta - I miejsce, chłopcy - I miejsce
    • województwo - dziewczęta - V miejsce, chłopcy - III miejsce
  2. Halowa Piłka Nożna
    • powiat - III miejsce
  3. Mini Piłka Ręczna
    • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce
    • rejon - chłopcy - I miejsce
    • województwo - chłopcy - II miejsce
  4. Tenis Stołowy
    • powiat - chłopcy - I miejsce - Krzysztof Dombek, Adam Stec, Wojciech Kramarczyk
    • rejon - V miejsce - Krzysztof Dombek, Adam Stec, Wojciech Kramarczyk
  5. Czwórbój Lekkoatletyczny
    • powiat - dziewczęta - II miejsce, chłopcy -II miejsce
    • rejon - dziewczęta - III miejsce, chłopcy - I miejsce
    • województwo - chłopcy III miejsce
  6. Mini Piłka Nożna
    • powiat - II miejsce
  7. Mini Piłka Koszykowa
    • powiat - chłopcy - I miejsce
    • rejon - dziewczęta - III miejsce, chłopcy - III miejsce
  8. Rozgrywki w badmintonie
    • rejon - Wachowski Jędrzej - I miejsce, Białas Piotr - II miejsce
    • województwo - drużynowo - VII miejsce, indywidualnie - Wachowski Jędrzej - VII miejsce, Białas Piotr - XVIII miejsce
  9. Bieg o Nóz Komandosa - wyniki do X miejsca
    • kl. III-IV - dziewczęta - III miejsce, IV miejsce, VIII miejsce, chłopcy - II miejsce, III miejsce, IV miejsce, VII miejsce, X miejsce
    • kl. V-VI - dziewczęta - V miejsce, chłopcy - III miejsce, VII miejsce, VIII miejsce
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Sukcesy
Dodano: Wtorek 23 grudnia 2008 10:14:40
drukuj
Posiadamy certyfikaty: