SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2007/2008

23

GRU

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Ogólnopolski Konkurs matematyczny "Alfik 2007"
    • Agata Pradela - 8 m. w woj., 63 m. w karju,Dawid Melnarowicz- 16 m. w woj. 190 w kraju
  2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2008"
    • Anna Kłobus - 6 m. w woj., 77 m. w kraju, Dawid Melnarowicz - 6 m. w woj., 66 w kraju, Musik Kamil - 9 miejsce w woj., 95 m. w kraju
  1. Ogólnopolski Konkurs Literacki "W Polsce bije serce świata?/N.Dawiec/ - a czy Twoje serce bije dla Polski?
    • wyróżnienie w województwie - praca zbiorowa, Michał Becelewski, Tomasz Lis - praca indywidualna
  2. IX Międzynarodowy Konkurs Matematyczny w Kaletach
    • Kamil Musik - 1 miejsce
  3. Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Kartka Wielkanocna"
    • Anna Jureczko - wyróżnienie
  4. Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
    • miejski - 1 miejsce drużynowo
    • powiatowy - 2 miejsce drużynowo
    • rejonowy - 4 miejsce drużynowo
  5. Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny
    • Kamil Musik - finalista
  6. Wojewódzki Konkurs Plastyczny - "Krajobraz z szybem górniczym"
    • Mateusz Broncel, Jakub Kulej - wyróżnienie
  7. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie w górach"
    • Patrycja Cieniawska, Dawid Cebulski - wyróżnienie
  8. Powiatowy Turniej Przeciwpożarowy "Młodzi zapobiegają pożarom"
    • Kamil Cupiał - 8 miejsce
  9. Powiatowy Konkurs Ekologiczny
    • kategoria kl.I-III - - 2 miejsce
    • kategoria kl. IV-VI - Kamil Musik - 1 miejsce
  10. Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
    • Kamil Musik – 1 miejsce
    • Dawid Melnarowicz - 4 miejsce
  11. Powiatowy Konkurs "Lubliniec - ukochane miasto Edyty Stein"
    • etap szkolny - Patrycja Wąsik - 1 miejsce, Wiktoria Benk - 2 miejsce, Kamil Ruta i Wojciech Spik - 3 miejsce
  12. Powiatowy Konkurs "Woda źródło życia"
    • Szymon Perkowski - 2 miejsce
  13. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Błogosławiona Maria L. Merkert - Śląska Samarytanka"
    • Wiktoria Koza, Wiktoria Sier, Piotr Machnik, Agata Gutmańska, Anna Kłobus, Anna Jureczko - wyróznienie i nagrodzenie prac
  14. Powiatowy Konkurs na "Aniołka"
    • Magdalena Springwald i Małgorzata Bonk - wyróżnienie
  15. "Armia w moim mieście"
    • Szymon Spałek - 1 miejsce
    • Bartłomiej Babij - 2 miejsce
  16. Miejski Konkurs "Mistrz Ortografii Języka Niemieckiego"
    • Dawid Melnarowicz - 1 miejsce
    • Anna Jureczko - 2 miejsce
    • Katarzyna Jaskmanicka - 3 miejsce
  17. Miejski Konkurs "Mistrz Ortografii Języka Polskiego"
    • kat. kl. IV - Patrycja Wąsik - 1 miejsce, Szymon Spałek - 2 miejsce
    • kat. kl. V - Anna Broncel - 1 miejsce, Marzena Bartocha - 2 miejsce
    • kat. kl. VI - Anna Jureczko - 1 miejsce, Dawid Melnarowicz - 3 miejsce
  18. Turniej Ortograficzny Miast Lubliniec-Olesno
    • kat. kl. III - Weronika Mazurek -2 miejsce
    • kat. kl. IV - Patrycja Wąsik - 1 miejsce
    • kat. kl. V - Anna Broncel - 1 miejsce, Marzena Bartocha - 2 miejsce
    • kat. kl. VI - Anna Jureczko - 1 miejsce
    • I Miejski Konkurs Kultury Słowa : Z polszczyzną za pan brat"
    • drużyna: Anna Jureczko, Katarzyna Jaskmanicka, Dawid Melnarowicz - 2 miejsce
  19. Integracyjny Konkurs Plastyczny "Lubi mi się lubić"
    • Anna Bromer, Oliwia Majer - wyróżnienie
    • Jacek Słodczy - 2 miejsce
  20. Miejski Konkurs na "Pisankę Wielkanocną"
    • Szymon Perkowski - 1 miejsce

    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

    1. Sztafetowe Biegi Przełajowe
      • powiatowe - dziewczęta II miejsce, chłopcy - I miejsce
      • rejonowe - dziewczęta - II miejsce, chłopcy - I miejsce
      • wojewódzkie - chłopcy - III miejsce
    2. Piłka Ręczna
      • zawody miejskie dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce
      • zawody powiatowe dziewczęta - II miejsce, chłopcy - II miejsce
      • zawody rejonowe dziewcęta - III miejsce, chłopcy - II miejsce
    3. Piłka Koszykowa
      • zawody powiatowe dziewczęta I miejsce
      • zawody rejonowe dziewczęta - III miejsce
    4. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej
      • grupa chłopców - III miejsce
    5. Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Lublińca
      • I miejsce drużynowo chłopcy
    Opublikował/a: Administrator
    Kategoria: Sukcesy
    Dodano: Niedziela 23 grudnia 2007 14:05:19
    drukuj
    Posiadamy certyfikaty: