SUKCESY UCZNIÓW W LATACH 2006/2007

30

GRU

KONKURSY MIEJSKIE, POWIATOWE, OGÓLNOPOLSKIE

  1. Ogólnopolski Konkurs "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO"
    • II miejsce w województwie opolskim i śląskim
  2. Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny
    • w drugim etapie brali udział: Czech Martyna, Nahajowski Jakub, Springwald Katarzyna
  3. Powiatowy Konkurs Ekologiczny
    • kategoria kl.I-III - Patrycja Wąsik - I miejsce
    • kategoria kl. IV-VI - Kamil Musik - I miejsce
  1. Powiatowy Konkurs Regionalny "Tu mieszkam:moja mała ojczyzna" w Koszęcinie
    • uczniowie kl. VIa i IVc zdobyli II miejsce
  2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT"
    • Dawid Melnarowicz - 3 miejsce w województie i 36 miejce w kraju
    • Kamil Musik - 4 miejsce w województwie i 52 miejsce w kraju
    • Krzysztof Dylka - wyróżnienie
    • Martin Filipiak - wyróżnienie
    • Michał Łebek - wyróżnienie
  3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur europejski 2007"
    • wyróżnienei otrzymali: Kamil Musik, Dawid Melnarowicz, Michał Koloch, Dominik Figla, Agata Pradela
  4. Ogólnopolski Konkurs matematyczny "Alfik 2006"
    • wyróżnienei otrzymali: Agata Pradela, Martin Filipiak,Dawid Melnarowicz, Michał Łebek
  5. Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
    • Kamil Musik – IV miejsce
    • Katarzyna Springwald – V miejsce
    • Dawid Melnarowicz - XI miejsce
  6. Miejski Konkurs "Omnibus"
    • Klasy I - I miejsce - Monika Pluszcza, II miejsce - Michał Flak, III miejsce - Magdalena Stemarowicz i Wojciech Dyczkowski
    • klasy II - I miejsce - Arkadiusz Krysik, II miejsce - Patrycja Wąsik,III miejsce - Paweł Doleżych
    • klasy III - I miejsce - Agata Pradela, II miejsce - Weronika Mazurek, III miejsce - Mateusz Płonka
  7. Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
    • miejski - I miejsce drużynowo
    • powiatowy - III miejsce drużynowo

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  1. Bieg Przełajowy o Nóż Komandosa
    • kategoria klas I-II chłopcy - II miejsce, III miejsce i IV miejsce
    • kategoria klas I-II dziewczyny - V miejsce
    • kategoria klas III-IV chłopcy - IV miejsce i VII miejsce
    • kategoria klas V-VI chłopcy - VI miejsce
  2. Piłka Ręczna
    • zawody powiatowe dziewczęta - II miejsce, chłopcy - III miejsce
  3. Powiatowy Turniej Piłki Nożnej
    • grupa C chłopców - II miejsce
  4. Czwórbój Lekkoatletyczny
    • zawody powiatowe dziewczęta - II miejsce,chłopcy - I miejsce
    • zawody rejonowe dziewczęta i chłopcy - II miejsce
  5. Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta
    • I miejsce drużynowo
  6. Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej
    • III miejsce
Opublikował/a: Administrator
Kategoria: Sukcesy
Dodano: Sobota 30 grudnia 2006 11:01:03
drukuj
Posiadamy certyfikaty: