KONKURS NA LAMPION ŚW. MARCINA

KONKURS NA   LAMPION ŚW. MARCINA

ZAPRASZAMY

uczniów klas I- III oraz IV -VI do udziału w Konkursie na najpiękniejszy Lampion Św. Marcina.

Konkurs ten organizowany jest w naszej szkole, już po raz szósty, w związku z przypadającym 11 listopada  Dniem Św Marcina. Co roku cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki zapałowi uczniów i pomocy Rodziców, Dziadków każdego roku  szkołę  zdobi ponad 100 lampionów. Mamy nadzieję, że również i w tym roku szkolnym będzie wiele pomysłowych prac.

Najpiękniejsze lampiony, w każdej kategorii wiekowej, otrzymują nagrody oraz wyróżnienia- wszyscy uczestnicy  słodkie nagrody pocieszenia.

Nagroda specjalna - GĘŚ ŚWIĘTOMARCIŃSKA

Do pomocy, szczególnie uczniom najmłodszym, bardzo serdecznie zachęcamy  Rodziców, Dziadków, Opiekunów.

Termin przynoszenia lampionów – 13 – 15 listopada (do godz 9:00)

Wszelkich informacji  na temat konkursu udzielają nauczyciele języka niemieckiego.

Dodano: Poniedziałek 6 listopada 2017 20:53:02