Szanowni Rodzice

Od 25 marca 2020r., zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020r., w szkole rozpoczynamy zdalne nauczanie (zgodnie z informacją wysłaną do Państwa za pośrednictwem dziennika elektronicznego). Przypominamy, iż opracowany został tygodniowy harmonogram zajęć poszczególnych klas, aby równomiernie rozłożyć pracę uczniów w całym tygodniu, zgodnie z możliwościami psychofizycznymi uczniów, uwzględniając ograniczenia czasu pracy przy monitorze.
        Praca zdalna odbywać się będzie za pośrednictwem dziennika elektronicznego i zakładki "Zadania domowe". W tym miejscu nauczyciele systematycznie będą umieszczać materiał z podstawy programowej, linki do lekcji, ciekawe materiały służące opanowaniu nowego materiału (np. z platform takich jak: e-podręczniki, wolne lektury, CKE, Zintegrowana platforma Edukacyjna czy programy edukacyjne w telewizji publicznej i polskiego radia itp.).
        Plan nie oznacza jednak godzin dydaktycznych, lecz informuje uczniów i rodziców o tym, jakie treści (z jakich przedmiotów) będą danego dnia realizowane. Uprzejmie prosimy o systematyczne sprawdzanie dziennika elektronicznego. Nauczyciele i Dyrekcja szkoły pozostają do Państwa dyspozycji.

z poważaniem

Anna Janik