Zajęcia dodatkowe 2019/2020

Znajdujesz się w: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu ››

   

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Prowadzący

Nazwa zajęć

 

Dzień tygodnia

Godzina

p. Marzanna Ploska

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 1a

wtorek

1245-1330

mgr Irena Springwald

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 1b

środa

1145-1230

mgr Anna Szczęsna

 

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 1c

poniedziałek

1145-1230

mgr Krystyna Bryłka

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 2a

czwartek

1435-1520

mgr Joanna  Żyłka

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 2b

poniedziałek

1435-1520

mgr Joanna Pyrkosz

 

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 2c

piątek

950-1035

mgr Danuta Szulc

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 3a

poniedziałek

800-845

mgr Ewa Lisiecka

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 3b

poniedziałek

1245-1330

mgr Katarzyna Koza

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z historii

wtorek

1435-1520

mgr Justyna Zdrojewska

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z języka angielskiego dla kl. 4,5

poniedziałek

1340-1425

mgr Justyna Zdrojewska

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z języka angielskiego dla kl. 6,7

poniedziałek

1435-1520

mgr Justyna Zdrojewska

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z języka angielskiego dla kl. 8

poniedziałek

1520-1610

mgr Jolanta Banaś

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z języka niemieckiego dla kl. 7,8

czwartek

1435-1520

mgr Gabriel Podbioł

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 4

środa

1435-1520

mgr Bożena Breguła

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 5

wtorek

1435-1520

mgr Bożena Breguła

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 6

poniedziałek

1435-1520

mgr Bożena Breguła

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 8

 

poniedziałek

1520-1610

mgr Irena Paciepnik

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla kl.7

środa

800-845

mgr Edyta Gałuszkiewicz

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z matematyki dla kl. 5

wtorek

1435-1520

mgr Edyta Gałuszkiewicz

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z matematyki dla kl. 6

poniedziałek

1435-1520

mgr Edyta Gałuszkiewicz

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z matematyki dla kl. 7

piątek

1340-1425

mgr Marzena Porębińska

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z matematyki dla kl. 8

środa

1525-1610

mgr Katarzyna Nowak

Zajęcia dydaktyczno -

wyrównawcze z matematyki dla kl. 4

środa

1435-1520

mgr Katarzyna Nowak

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z nauk ścisłych

czwartek

1435-1520

mgr  Joanna Świtała

Zajęcia

logopedyczne

poniedziałek

1230-1615

mgr  Stefania Biela

Zajęcia rozwijające

uzdolnienia artystyczne

czwartek

1525-1610

mgr  Agnieszka Kaczuga

Zajęcia rozwijające

zainteresowania  ekologiczne

wtorek

800-845

mgr  Hanna Mikołajczyk

Zajęcia rozwijające

uzdolnienia sportowe SKS

środa

1340-1425

mgr  Ewa                     Kochelt

Zajęcia rozwijające

zainteresowania- ruch drogowy

piątek

1435-1520

mgr Irena Springwald

Zajęcia plastyczne dla kl. 1b

poniedziałek

800-845

mgr Joanna  Żyłka

Zajęcia dydaktyczno

- wyrównawcze dla kl. 2b

środa

 

1435-1520

mgr Hanna Mikołajczyk

 

Gromada zuchowa „Leśne skrzaty”

czwartek

1600-1700

mgr Marcin Straus

Przygotowanie do konkursów

środa

800-845

mgr Stefania Biela

Zajęcia plastyczne

 

środa

1525-1610

mgr Katarzyna Nowak

Zajęcia dydaktyczno -

Wyrównawcze z matematyki dla kl. 4

środa

1340-1425

mgr Barbara Brewka

Koło czytelniczo - biblioteczne

poniedziałek

855- 940

mgr Joanna Świtała

 

Zajęcia logopedyczne

środa

1430-1515

 

 

 

Opublikował/a: admin SP3
Kategoria: Podstrony
Dodano: Środa 5 lutego 2020 22:45:32
drukuj
Posiadamy certyfikaty: