Planowane konkursy

X Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę Wielkanocną

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do wzięcia udziału w X Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną.
Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Prace należy dostarczyć do Pani Stefanii Biela do 22.03.2017r. a do Miejskiego Domu Kultury do dnia 24 marca 2017 roku.

Otwarcie wystawy pisanek oraz wręczenie nagród odbędzie się dnia 10 kwietnia 2017 roku o godz. 13:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej:
/user_files/cke/Regulamin i karta Pisanka-2017.pdf

IX Konkursie Twórczości Plastycznej na Ozdobę Wielkanocną

Prace plastyczne w dowolnym wymiarze, formacie i technice plastycznej należy dostarczyć do dnia 17 marca na nasz adres: Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach ul. Lubliniecka 5, 42-713 Kochanowice.
Do pani S.Biela do 14.03.2017r.

XVI Powiatowy Konkurs Ekologiczny

organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy im.Konrada Mańki w Lublińcu. Hasło przewodnie konkursu ,,Chroń ptaki i zwierzęta, zawsze o ich losie pamiętaj". Do pani S.Biela prace należy złożyć do 9.03.2017r.
Format A3 , dowolna technika płaska, bez plasteliny i materiałów sypkich.

I Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Postać dziecięca w konwencji  japońskiego komiksu"

Praca wykonana ołówkiem na formacie A4 ma przedstawiać postać lub postacie dzieci w stylistyce mangi. Praca ma być pracą autorską. Należy złożyć prace do 14.03.2017 u pani S.Biela.

KAŻDY KONKURS MUSI DODATKOWO MIEĆ ZAŁĄCZNIK- OŚWIADCZENIE RODZICA do pobrania na stronie konkursu lub u pani S.Biela.

Zapraszamy do wzięcia udziału. Czekają dodatkowe superowe oceny.

SZKOLNY KONKURS REGIONALNY "LUBI MI SIĘ TU... MIESZKAĆ"

Dla klas I - VI

Konkurs obejmuje następujące kategorie:

1. recytację utworów śląskich poetów

2. konkurs mówienia śląską gwarą (monolog lub scenka)

3. konkurs piosenek śląskich

Uczniowie mogą wzbogacić swój występ wykorzystując rekwizyty i charakterystyczne stroje oraz własny akompaniament muzyczny. Łączny czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 min. W kategorii recytacja może wystąpić jedna osoba, a w pozostałych kategoriach - jedna osoba lub zespół wykonawców (maksymalnie 3 osoby).

Ocenie podlegać będą:

ogólne wrażenia artystyczne,