WSPANIAŁE OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

STY

WSPANIAŁE OSIĄGNIĘCIA  ARTYSTYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

Gminny Ośrodek Kultury w Herbach zorganizował I Regionalny Konkurs Piosenki Polskiej „Ukryte Talenty”, którego głównym celem była promocja młodych wykonawców i wyłonienie utalentowanej młodzieży. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z województwa śląskiego, których zadaniem było zaśpiewanie piosenki polskiej w czasie nieprzekraczającym 8 minut. Do dnia 13 listopada 2020r. na konkurs wpłynęło 28 nagrań piosenek we wszystkich kategoriach.

Uczennice naszej szkoły otrzymały w swoich kategoriach wspaniałe  nagrody.

I miejsce: Amelia Doleżych z klasy 5a  kategoria klasy IV  – VI

II miejsce: Adrianna Tofilska z klasy 7b  kategoria klasy VII – VIII

26.11.2020 roku w Klubie JWK odbyła się ocena prac plastycznych, biorących udział w XV Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.: " KOMANDOSI W WOJSKU POLSKIM" organizowanym przez Klub JWK w Lublińcu.

W tym roku uczestnicy mieli do wyboru dwa tematy: " Kobieta komandos" oraz " 100 -lecie Bitwy Warszawskiej".

Z pośród ponad 130 nadesłanych prac jury wybrało laureatów VI kategorii. Wśród nich znalazły się nasze uczennice:

W kategorii wiekowej klasy 5-8

III miejsce : Julia Szłapa z klasy 7c oraz wyróżnienie Karolina Potempa z klasy 6c

3.

W 27. Wojewódzkim Konkursie na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową, organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu, II miejsce w kategorii klas 4-6 otrzymała Łucja Danielczok z klasy 4a . Wszystkich prac napłynęło ponad 200.

Na wszystkie konkursy prace i wykonania zostały wysłane on-line. Nowa formuła nie przeszkodziła uczennicom Szkoły Podstawowej nr 3  znaleźć się znowu wśród laureatów. Serdecznie gratulujemy wygranych.

194aa3-131887922_761970684414781_7117927513603396191_n.jpg
Kategoria: Kronika