Szkolny etap XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej

27 października w naszej szkole odbył się szkolny etap XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej. Trzydziestu dwóch uczniów zmierzyło się z Ewangelią wg św. Marka, której poświęcony jest tegoroczny konkurs. Zgodnie z Regulaminem Konkursu do etapu rejonowego awansuje trzech uczniów z najwyższymi wynikami, którzy uzyskali przynajmniej 50% punktów.

Maksymalna ilość punktów, jaką można było uzyskać, to 43 pkt. Zatem trzy osoby z najlepszymi wynikami (i które zdobyły przynajmniej 22 pkt) przechodzą do etapu rejonowego Konkursu, a są nimi:

Kasperczyk Filip klasa Va

Kubica Natalia klasa VIIb

Sklorz Gilbert klasa VId

Wszystkimi uczestnikom konkursu gratulujemy, a Natalii, Filipowi i Gilbertowi życzymy powodzenia w następnym etapie, który będzie miał miejsce 23 listopada 2017 roku. Liczymy na Was! J

Dodano: Środa 1 listopada 2017 18:25:49