SUKCES OLKA DZIWISA W KONKURSIE LITERACKIM!!!

MAJ

Z wielką radością przekazujemy wiadomość, że Aleksander Dziwis z klasy 5B zdobył III miejsce w Konkursie Literackim!!!

19 maja 2017 zakończyła ocenę prac Komisja Konkursowa XII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego pod hasłem „Twój talent szansą na lepszy świat”. Organizatorem konkursu był Zespół Placówek Oświatowych im. Unii Europejskiej w Boronowie.

Uczestnikami konkursu były dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było napisanie pracy w dowolnej formie wypowiedzi na zaproponowany przez organizatora temat.

Na konkurs wpłynęło ogółem 85 prac: 30 prac w kategorii szkoła podstawowa i 28 prac w kategorii gimnazjum i 27 prac w kategorii szkoła średnia.

Komisja Konkursowa w składzie:

dr Edyta Skoczylas-Krotla – Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
mgr Bożena Ledwoń – dyrektor ZPO w Boronowie, nauczyciel języka polskiego
mgr Magdalena Gojowczyk – nauczyciel języka polskiego Liceum Ogólnokształcące w Psarach

po zapoznaniu się z pracami i ich ocenie wg kryteriów: zgodność pracy z tematem, oryginalność i niebanalność, poprawność ortograficzna, interpunkcyjna i językowa oraz ogólne wrażenie artystyczne, wyłoniła następujących laureatów:

I kategoria wiekowa:

3 miejsce - Aleksander Dziwis Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Westerplatte w Lublińcu

wyróżnienie - Aleksandra Stemarowicz Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bohaterów Westerplatte w Lublińcu

Gratulujemy Olkowi i Oli!!!

Dodano: Środa 31 maja 2017 22:30:59