Obiady w roku szkolnym 2017/2018

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

w roku szkolnym 2017/2018 stołówkę szkolną w naszej szkole prowadzić będzie firma <MUFFINEK> Barbara Emirska z Lublińca.

Zapraszamy zainteresowanych rodziców  do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie szkoły, w zakładce: stołówka szkolna,  informacjami dotyczącymi organizacji i obsługi żywienia.

W roku szkolnym 2017/2018 żywienie w trybie abonamentowym w naszej szkole będzie realizowane w oparciu o indywidualnie zawierane umowy korzystania z obiadów. W celu umożliwienia dziecku/podopiecznemu korzystania z obiadów od dnia 5 września 2017r. umowy należy złożyć najpóźniej do dnia 4 września b.r. :

- w formie elektronicznej, pobierając umowę korzystania z obiadów ze strony szkoły

lub

- osobiście w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 4 września b.r. w godzinach 7:00 – 13:00 bezpośrednio w stołówce szkolnej .

Firma <MUFFINEK> Barbara Emirska prosi o szczegółowe zapoznanie się z zasadami korzystania z obiadów i zachowanie uwagi przy wypełnianiu umów.

Dodano: Piątek 1 września 2017 21:46:26