Nasze zdjęcie konkursowe nagrodzone!

PAŹ

Nasze zdjęcie konkursowe nagrodzone!

Nauczyciele języka niemieckiego razem z grupą uczniów uczestniczyli pod koniec roku szkolnego 2016/2017 w projekcie „Erlebnisreise mit Deutsch/ Z niemieckim w drogę". Był to projekt realizowany przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictem LektorKlett, skierowany do szkół podstawowych w ich nowym, 8-letnim kształcie. Nadesłana przez nas praca konkursowa w postaci zdjęcia stopklatki z komentarzem w postaci dymków zdobyła wyróżnienie.
W ramach projektu szkoła otrzymała bogaty pakiet z materiałami dydaktycznymi. Pudełko – Erlebnisreisebox zawiera wiele gier językowych, grafik, plakatów oraz kart pracy wraz z pomysłami na ich wykorzystanie do nauki i promocji języka niemieckiego, a wszystko połączone z tematyką podróży i zamknięte w jednym pudełku.
Mamy nadzieję, że lekcje z wykorzystaniem tych materiałów okażą się dla Was ciekawą podróżą. Zapraszamy zatem do wyprawy z językiem niemieckim!

Kategoria: Kronika
Dodano: Sobota 28 października 2017 22:02:03