Literackie talenty

CZE

Literackie talenty

Twórcza wyobraźnia literacka, wrażliwość i umiejętność pisania zostały docenione!

Trzy uczennice otrzymały nagrody w XIV Wojewódzkim Konkursie Literackim "Twój talent szansą na lepszy świat"

Aleksandra Stemarowicz z kl. VIIIa za pracę "Cyfrowy raj czy technologiczne piekło? W dowolnej formie epickiej przedstaw, jak z nowości technologicznych uczynić swojego sprzymierzeńca, nie stając się jednocześnie ich niewolnikiem" zajęła III miejsce w kategorii klas VII - VIII i III kl. gimnazjum.

Magdalena Student z klasy VId za pracę "Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci" - W. Szymborska. W dowolnej formie epickiej rozważ, czy przeszłość i celebrowanie rocznic ważnych wydarzeń jest ważne da współczesnych ludzi" zajęła III miejsce w kategorii klas IV - VI

Adrianna Tofilska z klasy Vb za pracę "Czy poezja i poeci mogą zmienić świat?" zajęła III miejsce w kategorii Pierwsze Próby Poetyckie.

Na konkurs wpłynęły z całego województwa 42 prace. Tym bardziej cieszy więc fakt zdobycia trzech nagród przez ambitne, pracowite i uzdolnione uczennice naszej szkoły. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8 czerwca br. w Zespole Placówek Oświatowych w Boronowie - organizatora konkursu.

65f60e-img_20190609_wa0003.jpg 0ba889-img_20190609_wa0004.jpg fbd19f-img_20190609_wa0005.jpg
Kategoria: Kronika
Dodano: Poniedziałek 17 czerwca 2019 21:21:08