Zapraszam do udziału w XII Ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu pt."Komandosi w Wojsku Polskim na przestrzeni 100 lat". Każdy uczestnik może nadesłać 1 lub 2 prace, wykonane na kartce formatu min. A4, dowolną techniką, umożliwiającą ekspozycję w antyramach, nie stosujemy materiałów sypkich, wypukłych i klejących. W konkursie nie będą oceniane prace wykonane w technice komputerowej, w technice collage (nie wklejamy zdjęć, obrazków). Można również w innej kategorii RODZINA wykonać makietę, rzeźbę, obraz, rysunek -dowolna forma i materiały. Termin dostarczenia prac do 25 września 2018r. Informacji udziela Stefania Biela- nauczyciel plastyki, do której należy złożyć prace.POKAŻ NA CO CIĘ STAĆ- WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!!!

Dodano: Czwartek 13 września 2018 21:42:23