Konkurs na lampion św. Marcina

Konkurs na lampion św. Marcina

ZAPRASZAMY

uczniów klas I- III oraz IV -VI do udziału w Konkursie na najpiękniejszy Lampion Św. Marcina.   Konkurs ten organizowany jest w naszej szkole, już po raz czwarty, w związku z przypadającym 11 listopada Dniem Św. Marcina. W ubiegłych latach cieszył się on bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki zapałowi uczniów i pomocy Rodziców szkołę zdobiło bardzo wiele przepięknych lampionów. Mamy nadzieję, że również i w tym roku szkolnym pojawią się w naszej szkole ciekawe prace. Autorzy trzech najpiękniejszych lampionów (w dwóch kategoriach wiekowych) otrzymają nagrody książkowe, zaś pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Nagrodą specjalną podobnie jak w ubiegłym roku jest gęś świętomarcińska! Do pomocy, szczególnie uczniom najmłodszym, bardzo serdecznie zachęcamy Rodziców, Dziadków, Opiekunów.

Termin przynoszenia lampionów-12,13,16 listopada.

Termin rozstrzygnięcia konkursu:17 listopada

Odbiór lampionów od 18 listopada

Wiele ciekawych pomysłów do wykonania lampionów znaleźć można na stronie st martins laterne lub st martin laterne basteln. Zdjęcia z poprzednich edycji znajdują się na fb SP 3 oraz na stronie szkoły w zakładce -Galeria -Św. Marcin.

Wszelkich informacji na temat konkursu udzielają nauczyciele języka niemieckiego.

Dodano: Środa 11 listopada 2015 15:30:57