Bezpieczne ferie 2016

STY

Bezpieczne ferie 2016

W okresie od 18.01.2016r. do 29.02.2016r., w województwie śląskim prowadzone będą działania w ramach akcji "Bezpieczne ferie 2016". Na potrzeby akcji uruchomiony zostanie telefon interwencyjny o numerze 32 20-77-077, na który przyjmowane będą zgłoszenia o nieprawidłowościach w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego zostanie umieszczony baner promujący akcję z podstroną zawierającą informacje o koordynatorach akcji, miejscach kontroli autokarów przed wyjazdem na wypoczynek oraz bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku.

Ponadto na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, pod adresem internetowym: http://wypoczynek.men.gov.pl dostępna jest ogólnopolska baza zgłoszonego wypoczynku dzieci i młodzieży, w której można uzyskać informacje dotyczące organizatora i miejsca wypoczynku na podległym terenie.

Poniżej załączamy dla Państwa pismo Wojewody Śląskiego wraz z linkami do stron internetowych instytucji, na których znajdziecie Państwo ważne informacje na temat bezpiecznego wypoczynku.

Pliki do pobrania:
Dodano: Piątek 29 stycznia 2016 17:10:28