Znajdujesz się w: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu ››

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów wraz z rodzicami na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019, które odbędzie się 3 września 2018r.

Klasy II-VIII godz. 9:00 na hali sportowej

Klasy I godz. 10:00 na hali sportowej

Uczniowie klas II do VIII spotykają się o godz. 8:50 pod wyznaczoną salą, następnie wraz z wychowawcą przechodzą na halę sportową, gdzie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

Uczniów klas I wraz z rodzicami zapraszamy na akademię na godz. 10:00 bezpośrednio na halę sportową.

Wyprawka pierwszoklasisty na rok szkolny 2018/2019

Uczeń klasy pierwszej powinien zostać wyposażony w:

- zeszyt 16 - kartkowy w linie (kolor)

- zeszyt 16 - kartkowy w kratkę

- zeszyt 16 - kartkowy w kratkę - korespondencyjny

- kredki ołówkowe i świecowe

- farby akwarelowe i plakatowe (minimum 6 kolorów)

- pędzelki - mały i duży oraz kubeczek na wodę

- bloki: rysunkowy, techniczny z białymi i kolorowymi kartkami

- wycinanka zwykła i samoprzylepna

- plastelina

- klej w sztyfcie

- nożyczki szkolne

- ołówek, gumka do gumowania, temperówka, długopis lub pióro

- teczka na gumkę (podpisana) - na prace uczniów

- strój gimnastyczny: biała koszulka, spodenki w ciemnym kolorze

- obuwie na zamianę - tenisówki najlepiej z jasnym spodem i na rzepy, będą one jednocześnie wykorzystywane na zajęciach wychowania fizycznego

Zgłoszenie do świetlicy

Informujemy, że w Menu ŚWIETLICA SZKOLNA w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA można pobrać kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej.

OBIADY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Stołówka szkolna  <Muffinek>

prowadząca w Szkole Podstawowej nr 3 dożywianie uczniów od września  2017 roku,

ogłasza od dnia 22 sierpnia b.r. rozpoczęcie przyjmowania zapisów i zawierania umów

o korzystanie z obiadów w roku szkolnym 2018/2019.

Informujemy, iż w celu umożliwienia dziecku/podopiecznemu korzystania z obiadów od dnia 4 września 2018r.,  dziecko/podopiecznego należy zapisać poprzez złożenie do dnia 3 września b.r. włącznie wypełnionej i podpisanej przez siebie umowy:

- bezpośrednio na stołówce szkolnej codziennie w godzinach 8:00-12:00

- w zaklejonej kopercie w sekretariacie szkoły

- osobiście w dniu rozpoczęcia roku szkolnego tj.

3-go września w godzinach 8:00 – 13:00 (w stołówce szkolnej).

Druk umowy można pobrać ze strony szkoły z zakładki: stołówka szkolna lub bezpośrednio w stołówce szkolnej.

Firma <MUFFINEK> Barbara Emirska prosi o szczegółowe zapoznanie się z zasadami korzystania z obiadów i zachowanie uwagi przy wypełnianiu umów.

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2018/2019 - informacja dla rodziców i uczniów

1. Szkoła nieodpłatnie:

- wypożycza uczniom podręczniki lub materiały edukacyjne,

- przekazuje uczniom materiały ćwiczeniowe bez obowiązku zwrotu

2. Szczegółowe warunki korzystania przez uczniów z podręczników lub materiałów edukacyjnych określa dyrektor szkoły.
Informacje znajdują się w regulaminie: http://bibliotekasp3.wixsite.com/bibliotekasp3/podreczniki

3. Zakup Rodziców:
- zeszyt ćwiczeń do języka mniejszości narodowej – języka niemieckiego w klasie I – VI szkoły podstawowej (podręcznik nieobowiązkowo)
- podręcznik + ćwiczenia do religii dla klas I - VIII szkoły podstawowej

Wykaz wszystkich podręczników można znaleźć
tutaj

Wakacje!!!

CZE

Wakacje!!!

Wszystkim naszym uczniom i ich rodzicom życzymy wielu słonecznych, pogodnych i upalnych dni. Bezpiecznych wyjazdów, przepięknych podróży, radosnych przeżyć gdziekolwiek będziecie. Do zobaczenia 3 września.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się na hali sportowej.

Klasy I-III godz. 9:00

Klasy IV-VII godz. 10:00

Program Dobry Start

CZE

Program "Dobry Start"

Świadczenie "Dobry Start" przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole, otrzymują świadczenie do ukończenia przez nie 24 roku życia

Festyn Trójki!!!!

Festyn szkolny "Trójka na powitanie lata" zaplanowany na

16 czerwca 2018r. nie odbędzie się w tym roku szkolnym.

Sukces Bartosza!!!

Bardzo miło jest nam poinformować, że uczeń klasy 7a   Bartosz Gutmański, który brał udział w XIX Wojewódzkim Indywidualnym Konkursie z Fizyki dla Klas VII Szkół Podstawowych i Gimnazjum pod patronatem Polskiego Towarzystwa Fizycznego, zakwalifikował się do II etapu konkursu czyli finału, który odbędzie się już 10 maja w Katowicach.