Dzień 12 września 2019 roku wpisał się na stałe w historię Szkoły Podstawowej nr 3 w Lublińcu. Tego dnia Burmistrz Miasta Lublińca uroczyście otworzył boisko szkolne, które jest uzupełnieniem bazy sportowej naszej szkoły.
Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Lublińca - pan Edward Maniura, Przewodniczący Rady Miasta – pan Gabriel Podbioł, Dyrektor Szkoły – pani Anna Janik oraz uczennica klasy VIII – Ania Kus. Na uroczystości byli również obecni: Wice-burmistrz Miasta Lublińca – pani Anna Jonczyk-Drzymała, Dyrektor zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 4 – pani Katarzyna Górecka oraz Przewodnicząca Rady Szkoły – pani Agata Szwedzińska.
Po przemowach i symbolicznych strzałach do bramki w wykonaniu honorowych gości rozegrany został mecz towarzyski pomiędzy reprezentacją naszej szkoły a reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 4. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze przy sportowym dopingu gości i kibiców obu drużyn.
Społeczność uczniowska wraz z dyrekcją i nauczycielami dziękują Burmistrzowi Miasta oraz wykonawcy zadania firmie RPM, a w szczególności panu Tomaszowi Kucharskiemu za realizację tego projektu. Nowo powstałe boisko zwiększy atrakcyjność zajęć sportowych w naszej szkole i przyczyni się do wzrostu sprawności dzieci i młodzieży.
III OTWARTE MISTRZOSTWA LUBLIŃCA W LEKKIEJ ATLETYCE dla MŁODZIEŻY
13.09.2019r.
Kategoria I klasy 5/6
|
|||
|
Dziewczęta
|
Chłopcy |
|
60m |
Dyla Zuzanna Gordzielik Katarzyna |
Szymański Jan Macioł Denis |
|
300m |
Janicka Zuzanna II miejsce Zawierucha Nina |
Kasyk Maciej Niemczyk Mateusz |
|
600m |
Maluk Aleksandra Strzoda Hanna |
---------- |
|
1000m |
----------
|
Machoń Mikołaj II miejsce Secheniewicz Dawid |
|
Skok w dal |
Grzesik Zofia Macioszek Kinga |
Mizera Wiktor III miejsce |
|
Sztafeta 4x100m |
Dyla Zuzanna Gordzielik Katarzyna Janicka Zuzanna Zawierucha Nina |
Szymański Jan Macioł Denis Niemczyk Mateusz Zyśko Michał |
|
Kategoria II klasy 7/8
|
|||
|
Dziewczęta
|
Chłopcy |
|
100m |
Kus Anna I miejsce Malinowska Martyna |
Malitowski Bartek Gajda Marcin |
|
300m |
Duda Milena II miejsce Dandyk Magda |
Babij Przemysław Świtała Jakub |
|
800m |
Macioł Julia
|
---------- |
|
1000m |
----------
|
Kropidłowski Jarosław Tracz Wojciech |
|
Skok w dal |
Ostrowska Iwona Mazan Natalia |
Leszczyński Oliwier Mrozek Dominik |
|
Skok wzwyż
|
Pieśniak Małgorzata II miejsce
Bromer Paulina |
Popanda Łukasz II miejsce
Olearski Paweł |
|
Pchnięcie kulą |
Gęsich Laura
|
Świerczyński Kamil Dziwis Aleksander |
|
Sztafeta 4x100m |
Kus Anna Malinowska Martyna Duda Milena Mazan Natalia II miejsce
|
Malitowski Bartek Babij Przemysław Świtała Jakub Gajda Marcin |
|